reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny proszę wpiszcie się do końca dzisiejszego dnia na listę lutowych mam bo w piątek po południu chce zrobić tą listę dla Anislu i ja wysłać żeby wątek stały się zamknięte zostawimy tylko listę lutowych mam otwarta żeby nowe osoby dopisywać [emoji16]
 
reklama
Śliczny bobas [emoji3590]
Dzięki dziewczyny ;) Dziś ja trzymam za was kciuki[emoji3526][emoji110][emoji110]
Wczoraj chciałam wam zdjęcie mojego skoczka wstawić ale nie wiem dlaczego tu był jakiś problem, a na innym forum mi się udało :confused:
Może dziś wejdzie ...
Najważniejsze że wszystko dobrze [emoji6]
Hej u mnie po wizycie wszystko ok :) niewiem w sumie co wam napisac bo tu to wyglada inaczej niz w polsce. Nawet nie chodzi sie do ginekologa tylko do lekarza pierwszego kontaktu, ewentualnie pozniej do poloznej. usg bedzie dopiero ok 20tyg. Nie sadze zeby szpital przyslal szybciej skierowanie. Badania mam wszystkie bardzo dobre. Zalozyla mi karte ciazy, wyslala zgloszenie do szpitala. Zmienila sie data porodu,myslalam ze to bedzie 5.2 a wychodzi jednak 8.2. Na nastepna wizyte ma sie umowic miedzy 12-16tc. Wiec pojde ok 14-15 tygodnia jak wroce z wakacji [emoji4]
 
Ja już po wizycie [emoji3590]
Oto moja fasolka, ma 1.88 cm i serduszko już bije. Widziałam rączki i nóżki już [emoji3590]
Boże, co to za przeżycie [emoji6]
Wszystko jest dobrze i z leżącego l4 przeszłam na chodzące [emoji6]
Termin porodu z usg na 10.02. [emoji6]
IMG_20190704_141827.jpeg
 
Ja już po wizycie [emoji3590]
Oto moja fasolka, ma 1.88 cm i serduszko już bije. Widziałam rączki i nóżki już [emoji3590]
Boże, co to za przeżycie [emoji6]
Wszystko jest dobrze i z leżącego l4 przeszłam na chodzące [emoji6]
Termin porodu z usg na 10.02. [emoji6]Zobacz załącznik 994135
Super! Gratuluje :) fajnie że miałaś możliwość zobaczenia rączek i nóg swojego maleństwa :) bo mój bobas na usg zaraz się schował i nie chciał za bardzo wystąpić przed kamerą :)
 
Ja już po wizycie [emoji3590]
Oto moja fasolka, ma 1.88 cm i serduszko już bije. Widziałam rączki i nóżki już [emoji3590]
Boże, co to za przeżycie [emoji6]
Wszystko jest dobrze i z leżącego l4 przeszłam na chodzące [emoji6]
Termin porodu z usg na 10.02. [emoji6]Zobacz załącznik 994135

Super! Gratuluję dużego bobaska [emoji173]️ cieszę się, że jest ok! [emoji173]️
 
[GROUP=][GROUP=][/GROUP][/GROUP]
Hej u mnie po wizycie wszystko ok :) niewiem w sumie co wam napisac bo tu to wyglada inaczej niz w polsce. Nawet nie chodzi sie do ginekologa tylko do lekarza pierwszego kontaktu, ewentualnie pozniej do poloznej. usg bedzie dopiero ok 20tyg. Nie sadze zeby szpital przyslal szybciej skierowanie. Badania mam wszystkie bardzo dobre. Zalozyla mi karte ciazy, wyslala zgloszenie do szpitala. Zmienila sie data porodu,myslalam ze to bedzie 5.2 a wychodzi jednak 8.2. Na nastepna wizyte ma sie umowic miedzy 12-16tc. Wiec pojde ok 14-15 tygodnia jak wroce z wakacji [emoji4]
Gratulacje! ♥️ naprawdę usg dopiero w 20tyg? :o Wow to nieźle czekania. Gdzie mieszkasz? Poki co najważniejsze że wyniki w porządku, to znaczy, że dzidzia ma się dobrze
 
@coco07, @anchela Ojej, ale fajne te wasze bobaski i jak ja w spokoju mam doczekać do poniedziałku jak mi takie zdjęcia pokazujecie rączków i nóżków. Słodziachne. [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

@Koliberka pewnie i Ty się nie możesz doczekać USG? Czy przyjmujesz to na miękko?
 
Edit: nie na innym forum, tylko na innym wątku ;) Nie zdradzam was ☺️
Tak mi narobilyscie smaka na bułkę z pasztetem i ogórkiem ze musiałam dziś rano isc do piekarni po świeża bule i do sklepu po pasztet ;) ale zjadłam z małosolnymi mojej roboty ☺️ Mmmmmniam pychotka:-p
O nie, narobiłaś mi ochoty na małosolne
 
reklama
Cześć Dziewczyny przedstawiam Wam mojego maluszka ma 2.20 cm i nawet pomachał nóżkami na USG [emoji6] jak na razie jest wszystko idealnie aczkolwiek dostałam luteine na miesiąc. No i od dzisiaj jestem na L4 [emoji6] trzymam kciuki za resztę [emoji3526]
IMG_20190704_152406.jpeg
IMG_20190704_154942.jpeg
 
Do góry