reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Proszę bardzo :) placki bananowe z z masłem orzechowym*:D bum!
IMG_20190704_182319.jpg
 
reklama
Aaa i jeszcze z disneya uwielbiam sa piekne kolorowe i dobre gatunkowo. Oczywiscie co kto lubi, dla mnie te pepcowe to wygladaja jak szmatki jeszcze zanim dziecko zdazy wyrosnac, a duzo to juz w sklepie [emoji85]wole troszke dolozyc i miec fajnie ubranego dzieciaczka tez nie za miliony [emoji16][emoji4]
 
Cześć dziewczyny.
Na początku chciałam pogratulować pięknych bobasów. Ciesze się, że u wizytujących wszystko w porządku.

Udało mi się nadrobić wątek, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo teraz myśle tylko o bułce z pasztetem i ogórkiem ;)

Nie mam w ogóle czasu na pisanie, czytam z doskoku. W pracy zostałam sama-sezon urlopowy. Zastanawiam się nad zwolnieniem, chciałam pracować dłużej, ale się dziś wkurzyłam. Kadrowa nikogo do pomocy mi nie dała, (chociaż wie że jestem w ciąży), a roboty tyle, że ani zjeść, ani nawet do ubikacji wyjść. Grrr
 
Ja wiedziałam, że dziewczyny nas zaczarują tymi bułkami z pasztetem [emoji23][emoji23][emoji23]

Do mnie do lumpa dużo przychodzi i najlepsza jakość to: next, George, Disney, F&F, kapphal, m&s i hm. Z zary np. zależy. Czasem przychodzą naprawdę porządne, a czasami w pepco są dużo lepsze.

@Jotka_Szczotka jak możesz takie rzeczy wstawiać, ja skrętu kiszek dostanę [emoji23]
 
W Kiku całkiem spoko. A jeśli chodzi o pepco to zależy na co się trafi. Poza tym dzieci tak szybko rosną że te ciuszki nie zdążą się zniszczyć. Prędzej z nich wyrosna.
@Jotka_Szczotka 68 cm, akurat te były w promce.
@Koliberka szczerze, nigdy nie miałam styczności z ciuchami dla dzieci z Pepco. 13 lat temu jeszcze tego sklepu nie było ;)
Wypiore i się przekonam, lepiej teraz niż po większych zakupach.

A jakie sklepy polecacie jeśli chodzi o jakość? :)

Te 13 lat temu pamiętam, że kupowałam w 5-10-15 i w H&M.
 
Bierz zwolnienie. Bez sensu się męczyć i narażać dzidzie
Cześć dziewczyny.
Na początku chciałam pogratulować pięknych bobasów. Ciesze się, że u wizytujących wszystko w porządku.

Udało mi się nadrobić wątek, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo teraz myśle tylko o bułce z pasztetem i ogórkiem ;)

Nie mam w ogóle czasu na pisanie, czytam z doskoku. W pracy zostałam sama-sezon urlopowy. Zastanawiam się nad zwolnieniem, chciałam pracować dłużej, ale się dziś wkurzyłam. Kadrowa nikogo do pomocy mi nie dała, (chociaż wie że jestem w ciąży), a roboty tyle, że ani zjeść, ani nawet do ubikacji wyjść. Grrr
 
Dziewczyny, czy orientuje się któraś, czy przebywanie (krótkie) w mieszkaniu osoby, która była narażona na gronkowca złocistego (nie ma jeszdze wynikow testów, nie ma symptomow żadnej infekcji ) grozi zakażeniem dla kobiety w ciąży ? Moja "mądra " zaprosiła mnie na kawę po czym mi to oznajmiła, że miała w pracy styczność i teraz jest badana :( powiedzieli jej że nie zaraża bo już bym miała symptomy więc nie musi być w izolacji. No ale wyników badań jeszcze nie ma. Byłam tam 10 minut może, nie dotykalam niczego... Ale się teraz martwię:( nie wiem jak można być tak bezmyślnym i nie myśleć o innych - wiedziała o mojej ciąży :(
Kochana. Pracuję w laboratorium mikrobiologicznym. Mam styczność z różnymi cudami co tydzień, między innymi z gronkowcem złocistym. Jestem zdrów jak ryba, a z ciążą jak najbardziej w porządku :) nie stresuj się!
 
reklama
Wasze zachcianki sa zaraźliwe! Dzis od rana za mną chodziła kanapka z pasztetem i ogórkiem ale w mojej wersji z kiszonym :) właśnie się zajadam! Dzieci przeszczęśliwe haha :)
 
Do góry