reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Ja już w pracy, mam nadzieję, że nikogo nie zabiję dzisiaj [emoji23] zmieniałam dzisiaj ciuchy aż 7 razy! A i tak czuję się jak kopciuch [emoji20] pod tym względem dzisiaj kiepski dzień.
Fajnie, że się trochę ochłodziło u nas, to przynajmniej lekko się pracować będzie, a dzisiaj mam zamiar powiedzieć przełożonej kierowniczce o ciąży, o ile raczy się zjawić, bo ciągle gdzieś wyjeżdża [emoji16]

Trzymam kciuki za wizyty dziewczynki! [emoji173]️
No ja też się ciesze ze koniec upałów. Teraz jest w sam raz.. ja się właśnie zastanawiam kiedy powiedzieć.. w poprzedniej ciąży czekałam do 3 miesiąca.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja miałam spokojną noc jak zawsze ale dziś wstawałam z trzy razy siku :/ strasznie irytujące to jest. A sny mam zawsze :) i z reguły są dziwaczne :) dziś mi się śniło że byłam dzieckiem i jakaś wojna się zaczeła i chowaliśmy się w jakiś pomieszczeniach.
Za niedługo do pracy na kolejne 8h. Powodzenia wszystkim na dzisiejszych wizytach :) zazdroszcze wam tych radości i emocji które zapewne bedą towarzyszyć wam na wizytach :*
Tylko trzy razy ?? [emoji14][emoji14][emoji14] faaaaajnie masz Ja wstaje 5 razy hahaha masakiera [emoji16][emoji16][emoji16] budzę się niewyspana do pracy hehe. Ale bądźmy twarde podobno w II trym jest lzej bo macica się unosi troche do góry [emoji4]
 
Tylko trzy razy ?? [emoji14][emoji14][emoji14] faaaaajnie masz Ja wstaje 5 razy hahaha masakiera [emoji16][emoji16][emoji16] budzę się niewyspana do pracy hehe. Ale bądźmy twarde podobno w II trym jest lzej bo macica się unosi troche do góry [emoji4]
Ja tez... dzisiaj to jakiś rekord z sikaniem zrobiłam masakra a jak dzieciaczki będą większe i będą naciskały na pęcherz to sobie nawet nie wyobrażam.. przynajmniej jak się urodzą nie będzie dla nas szokiem wstawanie w nocy bo jesteśmy przyzwyczajone
 
Ja też mam jakieś koszmary.. Cmentarz mi się śnił.. Ale podobno sny się tłumaczy na opak. Mam jutro wizyte na 14, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
 
Edit: nie na innym forum, tylko na innym wątku ;) Nie zdradzam was ☺️
Tak mi narobilyscie smaka na bułkę z pasztetem i ogórkiem ze musiałam dziś rano isc do piekarni po świeża bule i do sklepu po pasztet ;) ale zjadłam z małosolnymi mojej roboty ☺️ Mmmmmniam pychotka:-p
 
Przyszły materiały do kokonków. Jeszcze muszę tylko jechać po Bristol na formę, wstążkę i suwaczki. I zabieram się za krojenie i szycie. Mam nadzieję tylko, że maszyna mi nie będzie robić psikusa.
Przymierzałam spodnie, nauczona tym, że lidloskie rozmiary są na mnie za duże kupiłam 36 i jest dobre na teraz i parę kilo więcej, a na koniec ciąży będzie 38. Leginsy jedne też złapałam w ostatniej chwili M, bo już moje mnie do kasy ciągnęło.
20190704_111800.jpeg
 
Jeśli jest taka wredna to lepiej jej mówić z zaświadczeniem o ciąży w ręku. Bo cholera wie jaki numer Ci może wywinąć przez te dwa tygodnie.
@Mamasita2019 no ja chciałam powiedzieć po urlopie, ale szczerze mówiąc zaczyna mnie irytować ta praca i zachowanie kierowniczki. Dlatego chyba wolę mieć to z głowy.

@coco07 ja też już pasztet kupiłam [emoji23] i jutro po badaniach zjem ze smakiem ;)
 
Hej u mnie po wizycie wszystko ok :) niewiem w sumie co wam napisac bo tu to wyglada inaczej niz w polsce. Nawet nie chodzi sie do ginekologa tylko do lekarza pierwszego kontaktu, ewentualnie pozniej do poloznej. usg bedzie dopiero ok 20tyg. Nie sadze zeby szpital przyslal szybciej skierowanie. Badania mam wszystkie bardzo dobre. Zalozyla mi karte ciazy, wyslala zgloszenie do szpitala. Zmienila sie data porodu,myslalam ze to bedzie 5.2 a wychodzi jednak 8.2. Na nastepna wizyte ma sie umowic miedzy 12-16tc. Wiec pojde ok 14-15 tygodnia jak wroce z wakacji [emoji4]
 
reklama
Jeśli jest taka wredna to lepiej jej mówić z zaświadczeniem o ciąży w ręku. Bo cholera wie jaki numer Ci może wywinąć przez te dwa tygodnie.

Akurat ta przełożona jest spoko, tylko nasza sklepowa kiero to wariatka [emoji16]
ale może i faktycznie masz racje. Zawsze pewniej się będę czuła, to przystaję przy Twoim zdaniu.
A materiały śliczne. Lubię takie pierdolki [emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
Do góry