reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dzięki dziewczyny ;) Dziś ja trzymam za was kciuki☺️✊✊
Wczoraj chciałam wam zdjęcie mojego skoczka wstawić ale nie wiem dlaczego tu był jakiś problem, a na innym forum mi się udało :confused:
Może dziś wejdzie ...
 

Załączniki

  • 1968DB38-1723-4C3B-9A54-20106B9B5166.jpeg
    1968DB38-1723-4C3B-9A54-20106B9B5166.jpeg
    498 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Cześć dziewczyny! Ja już na nogach. Śniadanie zrobione, standardowo buła z pomidorem. Drugie śniadanie do pracy i obiad też [emoji16] zrobiłam na obiad wątróbkę, jak normalnie mi jej zapach przeszkadzał, tak teraz nic. Mam nadzieję, że i równie bez problemu wejdzie w porze obiadowej. Ja dzisiaj w pracy do 17 i jutro wolne, potem sobota do pracy i urlop dwa tygodnie! Jak ja psychicznie odpocznę [emoji173]️

@coco07 gratuluję super wizyty i super dziecia [emoji173]️

@Jotka_Szczotka mi się codziennie coś śni, dzisiaj np. miałam romans z Radkiem z big brother, a ja raptem jeden odcinek oglądałam [emoji23][emoji85]
No to powiem Ci ze ostro balujesz w tej ciąży, w snach oczywiście :D
@coco07 gratuluję udanej wizyty, na taki widok juz nie mogę się doczekać [emoji173]️

@Paryżanka pewnie zostań :D nikt cię nie wygania :D cieszymy się że będziemy miec tu bliźniaki i chętnie będę śledzić jak rosną [emoji7]

@Jotka_Szczotka wspolczuje takiego snu :/ oby się więcej nie powtarzał.. Co do kolana to u mnie ostatnio ból sięgnął zenitu.. Nawet do łóżka wejść nie umialam [emoji86] ale u mnie to 7 lat trenowania siatkówki także kostki, kolana, plecy, barki, nadgarstki powysiadały :D takze co jakis czas jakiś inny ból [emoji14]

@godzbal życzę Ci dzisiaj spokojnej pracy i zeby wątróbka weszła jak należy :D jeszcze troszeczkę i urlop extra [emoji173]️

@Kasia654 u mnie na odwrót, jak syn jest spiochem tak wczoraj i dzisiaj wstał o 7 :D co wczoraj było zrozumiałe bo zasnal wcześniej niż zwykle ale wczoraj normalnie o 22 [emoji86]

Ale dzisiaj wysypało tych wizyt :D powodzenia! [emoji123]

@marta.kam mam nadzieje ze mąż się już pozbierał :D smacznego :D

Miłego dnia [emoji8]
Daj spokój ja już 14rok morduje się z kolanem. Diagnozę mam już dawno.. Mogę tylko przedłużać moment wstawienia endoptotezy. Więc to robię bo ta wytrzyma max 20lat i trzeba wymieniać więc muszę zwlekać jak najdłużej się da... Jak robie odpowiednie treningi to zapominam że ciągle boli bo tylko cmi sobie czasami. Ale od maja nie cwicz wogole i taam... Mam efekt.. W ciążę się udało zajść.. No ale teraz noga żyć nie daje... Masakra... Nad ranem po siku to śniło mi się właśnie które ćwiczenia muszę dziś zrobić :D i właśnie myślę że tak dziś zrobię... Ogarnę sobie trening nóg. Przy okazji zrobię test jak się będę czuła po ćwiczeniach.
 
Dzięki dziewczyny ;) Dziś ja trzymam za was kciuki☺✊✊
Wczoraj chciałam wam zdjęcie mojego skoczka wstawić ale nie wiem dlaczego tu był jakiś problem, a na innym forum mi się udało :confused:
Może dziś wejdzie ...
Ooooo jaki słodki bobonio :) ❤️ ❤️ ❤️ u mojego jeszcze kończyn nie było ale 1sierpnia to już będzie taki całkiem fajny bobasek :) gratuluję jeszcze raz :)

Aaaaaaaaaaaaaa....
No i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Czekam na same dobre wieści :D a najbardziej na kolejne bliźniaki :D
 
Dzięki dziewczyny ;) Dziś ja trzymam za was kciuki[emoji5][emoji110][emoji110]
Wczoraj chciałam wam zdjęcie mojego skoczka wstawić ale nie wiem dlaczego tu był jakiś problem, a na innym forum mi się udało :confused:
Może dziś wejdzie ...

Jaki słodziak. Już widać małego człowieczka [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Cześć dziewczyny :)
Ja miałam spokojną noc jak zawsze ale dziś wstawałam z trzy razy siku :/ strasznie irytujące to jest. A sny mam zawsze :) i z reguły są dziwaczne :) dziś mi się śniło że byłam dzieckiem i jakaś wojna się zaczeła i chowaliśmy się w jakiś pomieszczeniach.
Za niedługo do pracy na kolejne 8h. Powodzenia wszystkim na dzisiejszych wizytach :) zazdroszcze wam tych radości i emocji które zapewne bedą towarzyszyć wam na wizytach :*
 
@godzbal jestem w Falenicy w Lidlu i są wystawione po 22.50 spodenki ciążowe. Zobaczymy przy kasie. Są 36 i 38. Jakieś pojedyncze sztuki 40 i 42.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry