reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A ja się nie mogę doczekać śniadania, ale dzisiaj się umówiliśmy z mężem, że idziemy do knajpy na śniadanie. Mamy wychodzić za pół godziny, a mąż dalej śpi... A ja głodna jak wilk!!!
Marta - może przegryź coś malutkiego, żeby nie ssało i zrób jakiś hałas co by mężowi się tak dobrze nie spało ;-)
 
reklama
Milego dnia Mamuśki i samych dobrych wieści a wizytach.

U mnie jedynym objawem są mdłości lekkie ale za to cały dzień na ogół.
Ulubione jedzenie to buła z masłem i pomidorem. Lipiec jeszcze pracuje więc nie dam rady z Wami dużo pospamować ale od sierpnia wolne to będę tu często.
Raz jeszcze dobrego dnia dla Was.
 
Melduje się po wizycie ;) Dzis wg usg równiutko 10 tydzień, dzidzia 2,82 cm widziałam już 2 raczki i 2 nóżki:) apka pokazywała mi termin 2.02 ale doktorek i położna jakimś cudem wyliczyli mi 3.02 wiec poproszę o zmianę:D kolejna wizyta 24.07 i jutro tez dzwonię żeby umówić się na prenatalne☺

Aaa i ja mam tylko fb, niestety insta nie ogarniam o_O
Coco- Super wieści, gratuluję!
Ja nie mam fb ani insta ;-)
 
Dzień dobry :)
Ja właśnie wróciłam z pobrania krwi. Pobudka o 5 rano i mdłości a trzeba było być oczywiście na czczo. Więc pojechałam zła, głodna i niewyspana no ale mam nadzieję, że reszta dnia będzie o wiele przyjemniejsza.
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)
Mój insta to Kassiudz
 
Zrobiłam dziś jeszcze jeden test ciążowy (tak dla pewności) i kreska testowa pojawiła się w mgnieniu oka ;) Ale cały czas się boję, że w na tej mojej poniedziałkowej wizycie okaże się coś strasznego.
Dziewczyny, odstawiłyście kawę? Ja zawsze kawę uwielbiałam i piłam tak że 2-3 dziennie. Od kiedy wiem, że mogę być w ciąży, to ograniczam się do jednej i ciągle jestem bardzo senna. Dziś wyjątkowo wypiłam po obiedzie drugą kawę i czuję się jakbym mogła góry przenosić. A w pracy dalej doprowadzają mnie do szaleństwa. Mąż mi radzi, żeby w poniedziałek od razu wzięła zwolnienie, ale dla mnie to jeszcze za szybko. Zresztą nikomu jeszcze nie mówiłam o ciąży, więc głupio byłoby mi tak ni z tego, ni z owego rzucić l4.
Jery.. ja też kocham kawe i narazie nie moge się powstrzymać od picia kawy.. zawsze jedną z rana w pracy muszę wypić. Później się pilnuje.. niestety Inka mi nie smakuje :(
 
@coco07 gratuluję udanej wizyty, na taki widok juz nie mogę się doczekać [emoji173]️

@Paryżanka pewnie zostań :D nikt cię nie wygania :D cieszymy się że będziemy miec tu bliźniaki i chętnie będę śledzić jak rosną [emoji7]

@Jotka_Szczotka wspolczuje takiego snu :/ oby się więcej nie powtarzał.. Co do kolana to u mnie ostatnio ból sięgnął zenitu.. Nawet do łóżka wejść nie umialam [emoji86] ale u mnie to 7 lat trenowania siatkówki także kostki, kolana, plecy, barki, nadgarstki powysiadały :D takze co jakis czas jakiś inny ból [emoji14]

@godzbal życzę Ci dzisiaj spokojnej pracy i zeby wątróbka weszła jak należy :D jeszcze troszeczkę i urlop extra [emoji173]️

@Kasia654 u mnie na odwrót, jak syn jest spiochem tak wczoraj i dzisiaj wstał o 7 :D co wczoraj było zrozumiałe bo zasnal wcześniej niż zwykle ale wczoraj normalnie o 22 [emoji86]

Ale dzisiaj wysypało tych wizyt :D powodzenia! [emoji123]

@marta.kam mam nadzieje ze mąż się już pozbierał :D smacznego :D

Miłego dnia [emoji8]
 
Melduje się po wizycie ;) Dzis wg usg równiutko 10 tydzień, dzidzia 2,82 cm widziałam już 2 raczki i 2 nóżki:) apka pokazywała mi termin 2.02 ale doktorek i położna jakimś cudem wyliczyli mi 3.02 wiec poproszę o zmianę:D kolejna wizyta 24.07 i jutro tez dzwonię żeby umówić się na prenatalne[emoji5]

Aaa i ja mam tylko fb, niestety insta nie ogarniam o_O
Ale super [emoji6] to musi być już fajny widok [emoji3059]
Super wieści no roscnijcie dalej zdrowo [emoji3590] Ja tez mam termin na 2 luty ale założę się ze ostatecznie będę styczniowką... bo z bliźniakami to zwykle szybciej się rodzi. Ale przywiązałam się już do was wiec mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko jak zostanę już do rozwiązania :p
Oficjalnie jesteś w Lutowych więc się nigdzie nie wybieraj [emoji3059]
Powodzenia dziewczynki dzisiaj [emoji3059]
4.07.2019
9.30 @Koliberka
10.30 @Darua/i567
12.00 @Mila93
13.15 @anchela
Dzięki [emoji3059] już mam trochę stresa.
Sporo nas dzisiaj [emoji6]
 
Ja wczoraj to przechodziłam... Masakra.
Mam nadzieję że w 2 trymestrze jest lepiej bo inaczej nie przeżyje tych pobrań krwi [emoji26]
Dzień dobry :)
Ja właśnie wróciłam z pobrania krwi. Pobudka o 5 rano i mdłości a trzeba było być oczywiście na czczo. Więc pojechałam zła, głodna i niewyspana no ale mam nadzieję, że reszta dnia będzie o wiele przyjemniejsza.
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)
Mój insta to Kassiudz
 
reklama
Ja już w pracy, mam nadzieję, że nikogo nie zabiję dzisiaj [emoji23] zmieniałam dzisiaj ciuchy aż 7 razy! A i tak czuję się jak kopciuch [emoji20] pod tym względem dzisiaj kiepski dzień.
Fajnie, że się trochę ochłodziło u nas, to przynajmniej lekko się pracować będzie, a dzisiaj mam zamiar powiedzieć przełożonej kierowniczce o ciąży, o ile raczy się zjawić, bo ciągle gdzieś wyjeżdża [emoji16]

Trzymam kciuki za wizyty dziewczynki! [emoji173]️
 
Do góry