reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Mam to samo. Zwiększony przepływ krwi. Normalka [emoji6]
W ogóle odkad wiem o ciąży to mega mocno drga mi powieka i to tylko jedna prawa. Dziś to dosłownie non stop ... mega irytujące. Wręcz prawie zamyka mi się sama drga kilka razy i puszcza. Ktoś się zna od czego to może być?:p
 
Dzięki za informacje ;) Ja mam premie przyznawana za każdy dzień obecny w pracy. Jesli mam zwolnienie lub urlop to najprawdopodobniej nie jest mi wtedy naliczana premia. Nawet nie wiem czy to do końca jest zgodne z prawem:confused:


Dzięki [emoji3526] Jutro może podjade ... a ostatnio jak byłam w lidlu kupiłam sobie jedna pare legginsów ;) raz je już założyłam i mega wygodne są... teraz poluje na krótkie spodenki ciążowe.. nie widzialyscie gdzieś w fajnej cenie?:p

U mnie w lidlu są krótkie po 35 zl
 
No niezle macie dziewczyny przeboje z myciem zębów [emoji23] mi przed chwilą 2 razy zbieralo sie na wymioty jak robilam siku i jak robilam sobie kolacje :D co najlepsze ale to chyba zalicza sie juz do jakiegoś leczenia u specjalisty nie powiem jakiego [emoji23] przy robieniu kolacji wzięło mnie na płacz że mąż nie ogarnął ogórków kiszonych a mialam smaka na najzwyklejszą bułe z pasztetem i ogórem :D koniec końców zjadlam ciemny chleb z pasztetem i jest ok [emoji23]
 
Brak ogóra jest jak najbardziej dobrym powodem do płaczu, zresztą jak każdy inny u ciężarnej. [emoji23]
No niezle macie dziewczyny przeboje z myciem zębów [emoji23] mi przed chwilą 2 razy zbieralo sie na wymioty jak robilam siku i jak robilam sobie kolacje :D co najlepsze ale to chyba zalicza sie juz do jakiegoś leczenia u specjalisty nie powiem jakiego [emoji23] przy robieniu kolacji wzięło mnie na płacz że mąż nie ogarnął ogórków kiszonych a mialam smaka na najzwyklejszą bułe z pasztetem i ogórem :D koniec końców zjadlam ciemny chleb z pasztetem i jest ok [emoji23]
 
No niezle macie dziewczyny przeboje z myciem zębów [emoji23] mi przed chwilą 2 razy zbieralo sie na wymioty jak robilam siku i jak robilam sobie kolacje :D co najlepsze ale to chyba zalicza sie juz do jakiegoś leczenia u specjalisty nie powiem jakiego [emoji23] przy robieniu kolacji wzięło mnie na płacz że mąż nie ogarnął ogórków kiszonych a mialam smaka na najzwyklejszą bułe z pasztetem i ogórem :D koniec końców zjadlam ciemny chleb z pasztetem i jest ok [emoji23]
Opisałaś moja dzisiejszą kolacje serio! Zeżarłam za Ciebie. Bula z pasztet i ogórami... Specjalnie byłam po składniki w sklepie :p
 
Brak ogóra jest jak najbardziej dobrym powodem do płaczu, zresztą jak każdy inny u ciężarnej. [emoji23]
Uff to dobrze [emoji23] mężowi sie oberwalo bo powiedział ze powinni mnie na czas ciąży gdzies zamknąć haha ale później sie poprawil mówiąc ze jutro kupi zapas ogórków kiszonych [emoji23]
 
reklama
Do góry