reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Gratulacje kochana [emoji6]
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
 
reklama
Mamusie, powiedzcie mi proszę, jak sobie radzicie w bólami glowy? Od wczoraj mnie tak męczy [emoji853][emoji853]
Mnie w sobotę tak bardzo bolała że już nie dawalam rady i wzięłam paracetamol. Ale ból był taki że aż nie dałam rady podnieść glowy z poduszki. A jak wstałam do łazienki to aż wymiotowalam. Po tabletce jak ręką odjal
 
Mnie w sobotę tak bardzo bolała że już nie dawalam rady i wzięłam paracetamol. Ale ból był taki że aż nie dałam rady podnieść glowy z poduszki. A jak wstałam do łazienki to aż wymiotowalam. Po tabletce jak ręką odjal
To u mnie jeszcze nie jest tak źle, ale będę się starała bez tabletek mimo wszystko [emoji4]
 
Mamusie, powiedzcie mi proszę, jak sobie radzicie w bólami glowy? Od wczoraj mnie tak męczy [emoji853][emoji853]

Byle się nie doprowadzić do stanu mega bólu bo potem stres a nie daj jeszcze się przerodzi w co innego. Tak jak wcześniej pisałam jak już nie możesz wytrzymaj to się nie wzbraniaj od paracetamolu Ja się wzbraniałam i mój gol głowy w drugiej ciąży zakończył się przyjazdem karetki a i tak w końcu mi dali paracetamol wiec nie ma co się męczyć .
 
Jaki uroczy synek[emoji7] mój syn jak wreszcie mu powiedzieliśmy o drugiej ciąży też był przekonany że to będzie dziewczynka.. od początku tylko o siostrze gadał i naszczescie się udało bo nie wiem co by było...
Też się nie mogę doczekać wizyty żeby usłyszeć serduszko.. naradzie tylko widziałam pulsowanie i jeszcze nie mogę uwierzyć że wszystko ok
No i rewelacja!!! Też mialam nadzieję na dwójkę miałabym już z banki, ale niestety :D chociaż stety, że wogole jedno się udalo:) Twoje Date urodzenia będzie miło zajefajna :D hehe i ile wlezie o czasie, czego Ci życzę :)

Kurde ja się nie mogę środy doczekać. :) nareszcie jakieś konkrety i usłyszę napewno serduszko. Bo co innego usłyszeć a co innego zobaczyć.

Mój syn wczoraj robił jak co wieczór akuku z brzuchem i patrzy na brzuch i pyta "Mamo jak myśli kto tam jest? A ja mówię że nie wiem, nie chce zgadywac, a syn mówi :a ja jestem pewien że to dziewczynek będzie. Moja Róża. No poryczalam się jak bobr. Boję się co będzie jak się okaże, że to jednak będzie chłopiec. Masakra...
 
Dziewczynki jestem coraz bliżej możliwości wicia gniazdka, bo już nam dzisiaj wylewki robią, za dwa tygodnie zamówię sobie płytki, sprzęty, przyjedzie Pan do pomiarów mebli kuchennych. Na święta Bożego Narodzenia mamy zamiar się wprowadzić. Dzieć trochę zmobilizował męża i teścia do wzmożonej działalności na budowie, bo im się totalnie nie chciało.
A poza tym mąż wczoraj najpierw mnie zdenerwował na budowie, a później zrobił mi niespodziankę i kupił mi samochód. Co prawda rozbity, ale sam to naprawi. No fajny, takie rodzinne kombi.
 
reklama
Do góry