reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej ja mam 9tc i byłam tylko raz u gin, teraz idę na koniec lipca. W między czasie mam zrobić krew i mocz.
Hej dziewczyny :) chwile mnie nie bylo i ciezko nadrobic [emoji6] powiedzcie mi wy tak na te badania same z siebie ot tak biegacie czy cos sie dzieje?jakies zagrozenie? Bo co chwile czytam ze bete sprawdzacie itp.[emoji846] Ja mialam raz pobrana krew 4tyg. temu jak zglosilam ciaze i to przy okazji bo i tak musialam isc. Normalnie poszlabym pewnie jakos teraz 1 raz. Wizyte mam kolejna chyba na 4.7 zeby zalozyc karte. Pozatym biore jedynie witaminy dla ciezarnych i tyle. [emoji854]
 
. A mój mąż się śmieje że mu zrobiłam prezent na urodziny z tym drugim dzidziusiem i śmieje się że może teraz za 2 razem udało mu się i będą bliźniaki [emoji85]
 
Dzień dobry wszystkim.
Ja dziś pospałam aż do 6:30! Szaleństwo :-D
Moj pierwszy dzień urlopu a tu pobudka o świcie. Zawsze ten sam scenariusz- chce mi się siusiu, bolą mnie biodra od leżenia to wstaje... miłego dnia wszystkim! U nas piękna pogoda więc może zaliczymy plaże :-D
 
A mnie od półtora tygodnia brzuch pobolewa jak przed miesiączką. Aż się boję, że w końcu ją dostanę :( Na szczęście nie jest to taki mocny ból jak przechodziłam co miesiąc. Oprócz tego nie mam jeszcze żadnych objawów, ale w moim wypadku chyba za wcześnie na nie. Tylko co noc się budzę na kilkanaście minut, a zawsze miałam bardzo mocny sen.
 
Dzień dobry wszystkim.
Ja dziś pospałam aż do 6:30! Szaleństwo :-D
Moj pierwszy dzień urlopu a tu pobudka o świcie. Zawsze ten sam scenariusz- chce mi się siusiu, bolą mnie biodra od leżenia to wstaje... miłego dnia wszystkim! U nas piękna pogoda więc może zaliczymy plaże :-D
Chyba sporo osób tak ma, że w dzień wolny budzi się szybciej niż normalnie i to bez budzika :D Ale dzięki temu ma się teoretycznie dłuższy urlop8-)
 
Nie no ja naprawdę pospalam- ostatnio pobudki były między 4:30 A 5:30. Także dziś to luksus. Najgorsze że jak się obudzę to już nie ma szans żeby usnąć!
Chyba sporo osób tak ma, że w dzień wolny budzi się szybciej niż normalnie i to bez budzika :D Ale dzięki temu ma się teoretycznie dłuższy urlop8-)
 
A mnie od półtora tygodnia brzuch pobolewa jak przed miesiączką. Aż się boję, że w końcu ją dostanę :( Na szczęście nie jest to taki mocny ból jak przechodziłam co miesiąc. Oprócz tego nie mam jeszcze żadnych objawów, ale w moim wypadku chyba za wcześnie na nie. Tylko co noc się budzę na kilkanaście minut, a zawsze miałam bardzo mocny sen.
Ja wczoraj wieczorem miałam taki ból... Serio myślałam że coś się wydarzy, ale udało mi się zasnąć a dziś, odpukac, nie boli, jeszcze.
 
reklama
A mnie od półtora tygodnia brzuch pobolewa jak przed miesiączką. Aż się boję, że w końcu ją dostanę :( Na szczęście nie jest to taki mocny ból jak przechodziłam co miesiąc. Oprócz tego nie mam jeszcze żadnych objawów, ale w moim wypadku chyba za wcześnie na nie. Tylko co noc się budzę na kilkanaście minut, a zawsze miałam bardzo mocny sen.
Też tak miałam, brzuch bolał że nawet niekiedy musiałam nospe brać. W pierwszej ciąży tego nie miałam więc teraz też się bałam. Na szczęście pobolalo tak 2 tygodnie i już jest ok :)
 
Do góry