reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej dziewczyny :) Jestem po dzisiejszej wizycie. Dzidzia rozwija się idealnie. Z usg 8t5d :) Serduszko okej.
Mnie tylko nonstop gnębią mdłości i wieczorne wymioty, mam nadzieję, że w końcu prędzej niż później znikną :). Na usg prenatalne muszę umówić się prywatnie u lekarza prowadzącego moją ciąże, w gabinecie do którego chodzę nie ma odpowiedniego sprzętu, no i tak nie łapię się na darmowe, bo 35 lat kończę dopiero w styczniu. koszt 5 stówek.
 
O masakra! 500 zł? Ja w poprzedniej ciąży płaciłam 360 a w pierwszej 250... Niedługo do tysiąca dojdzie...
Hej dziewczyny :) Jestem po dzisiejszej wizycie. Dzidzia rozwija się idealnie. Z usg 8t5d :) Serduszko okej.
Mnie tylko nonstop gnębią mdłości i wieczorne wymioty, mam nadzieję, że w końcu prędzej niż później znikną :). Na usg prenatalne muszę umówić się prywatnie u lekarza prowadzącego moją ciąże, w gabinecie do którego chodzę nie ma odpowiedniego sprzętu, no i tak nie łapię się na darmowe, bo 35 lat kończę dopiero w styczniu. koszt 5 stówek.
 
reklama
Do góry