reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dzień dobry, dzień dobry, dziś miałam pierwsza wizytę, 8 tydzień, serducho wali, 17mm. Termin 5 luty 2020. Dostałam skierowanie na krew i mocz. Następna wizyta w 12 tygodniu czyli 26 lipca :-)
20190626_192117.jpeg
20190626_192130.jpeg
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt! [emoji7][emoji7][emoji7]
Powiem tak, nie zależy mi na dziewczynce czy chłopcu, aby tylko było ZDROWE. Pierwsze mam z mózgowym porażeniem dziecięcym, niedosłuchem, niedowidzeniem, brakiem widzenia obuocznego, po wylewach krwi do mózgu, chodzące, kochane, już pyskate, ale cały czas mi chodzi po głowie, że nie ma i nie będzie miał takiego życia jak inne dzieci. Różni się od zdrowych, nieznacznie, ale jednak. Nie jeździ na rowerze, rolkach i innych pierdołach, bo nie ma za grosz równowagi (uszkodzony błędnik). Więc to czy to będzie chłopiec czy dziewczynka jest mi obojętne. Dlatego też tak się boję czekania na poród naturalny, bo nie miałam akcji porodowej, nawet po indukcji. Miałam za pierwszym razem cc ratujące życie i zdrowie dziecka, ale jak się okazuje wraz ciutkę za późno.
Dokładnie. Zdrowie najważniejsze, nie płeć, nie kolor oczu czy włosów :) u nas różne cyrki są z porodami sn, współczuję Ci takich przejść :( dlatego mimo wszystko mam nadzieję, że drugi poród też CC będę mieć.
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt! [emoji7][emoji7][emoji7]Dokładnie. Zdrowie najważniejsze, nie płeć, nie kolor oczu czy włosów :) u nas różne cyrki są z porodami sn, współczuję Ci takich przejść :( dlatego mimo wszystko mam nadzieję, że drugi poród też CC będę mieć.
A masz jakieś wskazania zdrowotne do cc? Czy z rozpędu po pierwszym cc robią drugie cc.
 
reklama
Do góry