reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Jotka, a ja Cię skądś znam.. :) Czy Ty nie byłaś na majówkach 2018?
Swój raport od lekarza zdam jutro, mam wizytę! :)

Pozdrawiam!!
Bardzo możliwe :) albo poprostu coś miałam typu, że mam nadzieję do was dołączyć. Mam charakterystyczne nick :p
Witajcie dziś widziałam mojego bo asa ma 17 mm i termin 4 luty [emoji7][emoji7][emoji7] pięknie bojace serduszko
No Karola, to fantastyczna wiadomość!

U mnie dziś równo 8+0 t :) mam usg 3ego będzie równo 9+0 xD och och już będzie widać konkrety :) u mojej kruszynki. Odpukać. Czyje się coraz lepiej. Fizycznie jedynie co to ciągle czuje się przeżarta i okropnie wzdeta jestem. No i cycki povilewaja. A tak. Bajka. Mogę się tak ciążować do końca :D
 
reklama
A ja dziś kupiłam sobie sok z hortexa jabłkowy taka miałam ochotę go się napić po całym dniu w lodówce go otworzyłam wzięłam większego łyka okazał się zepsuty w dodatku pleśń na dnie była szlak mnie trafia bo niby na dacie był na pewno nie był odkre ony masakra dobrze ze tylko łyk do po picia tabletki a nie ze więcej się tego napila [emoji22]aż mam wyrzuty sumienia

O jaaaaa [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] kurczę jak trzeba na wszystko patrzeć. Na pewno wszystko będzie dobrze , na przyszłość wszystko sprawdzajmy
 
No faktycznie kiepsko myślę że najlepiej miałabyś załapać się gdzie kolwiek do pracy żebyś chociaż na 3 Msc dostała umowę i iść na l4

Musiałabym chyba cały miesiąc przepracować - hmmmm tylko co z synkiem 10m [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] - nieciekawie. Druga opcja bezrobocie tylko nawet nie wiem co i jak i gdzie.
 
Jeśli chodzi o mnie to tez miałam niecne plany pracować ile się da ale szczerze wczoraj miałam taki zapierdaiel ze cały dzień pobolewal mnie brzuch a jak wróciłam i się położyłam to myślałam ze nie wstanę. Wiec jak będę mieć wizytę 25 lipca to wspomnę już lekarzowi o l4. Zobaczymy jak zadecyduje. Ja na ogol lubie dużo robić i czasami się zapominam a w brzuszku jednak sa dwa skarby o które trzeba zadbać. Wiec we wrześniu na bank już pójdę na l4. Chyba, że już wcześniej będzie trzeba. Dodam ze pracuje w fastfoodzie wiec wszystko w biegu, dużo stresu dźwigać już nie dźwigam wiec chociaż tyle.
 
Witam się czwartkowo. Ależ miałam ciężka noc. Z niedotlenienia miałam jakieś halucynacje senne.... Umordowalam się okropnie. Przyszła w międzyczasie burza. Przed nią nie było wogole czym oddychać... Po niej naszczescie jest chłodno i wietrznie. I już jest ok. Ogólnie jakoś dziwaczne się czuje. Jakoś tak mopletnie nie ciażowo. Dobrze ze za tydzień mam te badanie, bo jakis taki niepokój czuje. A dziś tyle pracy mnie czeka. MMA sesje zdjęciową.
 
Ja uważam, że jak ktoś ma właśnie pracę fizyczną, wymagającą, to nie powinien mieć oporów przed L4.
Ja pracuję w laboratorium, mam raczej lekką pracę, sporo przy kompie plus jakieś badania i pochodzenia po produkcji, ale mało męczące, więc planuję pracować do końca listopada :)
 
reklama
Do góry