reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Gratulacje wszystkim, które są już po wizycie. Ja dalej czekam do 4 lipca i normalnie mam coraz większego stresa.
Dziewczyny, czy wy też tak grzejecie? Nie dość że te upały to jeszcze sama zamieniłam się w kule słoneczna [emoji26]
 
Dziewczyny a któraś z was przechodziła z rodzicielskiego albo macierzyńskiego na l4 ciążowe?
Bo od września chce przejść na l4 jak coś i tak się zastanawiam jak to zrobić czy ten urlop rodzicielski przepadnie czy jak?

Z tego co wiem to można przerwać urlop rodzicielski i iść na L4 albo poczekać spokojnie do końca urlopu a potem ze spokojem iść ma L4 ( mniej załatwiania [emoji3]) Mam podobny problem a nawet jestem w gorszej sytuacji. Rodzicielski kończy mi się w sierpniu i bede bez pracy i środków- umowę miałam na czas określony wiec już mi się skończyła jak byłam na macierzyńskim. Nie wiem co mam zrobić - nikt mnie nie zatrudni będąc w ciąży , druga opcja iść na bezrobocie . Co radzicie , czy która tez ma taka sytuacje albo miała ???!!!
 
A ja dziś kupiłam sobie sok z hortexa jabłkowy taka miałam ochotę go się napić po całym dniu w lodówce go otworzyłam wzięłam większego łyka okazał się zepsuty w dodatku pleśń na dnie była szlak mnie trafia bo niby na dacie był na pewno nie był odkre ony masakra dobrze ze tylko łyk do po picia tabletki a nie ze więcej się tego napila [emoji22]aż mam wyrzuty sumienia
 
reklama
No faktycznie kiepsko myślę że najlepiej miałabyś załapać się gdzie kolwiek do pracy żebyś chociaż na 3 Msc dostała umowę i iść na l4
Z tego co wiem to można przerwać urlop rodzicielski i iść na L4 albo poczekać spokojnie do końca urlopu a potem ze spokojem iść ma L4 ( mniej załatwiania [emoji3]) Mam podobny problem a nawet jestem w gorszej sytuacji. Rodzicielski kończy mi się w sierpniu i bede bez pracy i środków- umowę miałam na czas określony wiec już mi się skończyła jak byłam na macierzyńskim. Nie wiem co mam zrobić - nikt mnie nie zatrudni będąc w ciąży , druga opcja iść na bezrobocie . Co radzicie , czy która tez ma taka sytuacje albo miała ???!!!
 
Do góry