reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Organizm zeswirowal czy co bo nic sie nie zgadza, ani tyg ani nic... dziwne. Grunt, zeby beta sie podwoila... Bo jesli bedzie dobrze to w sobote na wizycie napewno poprosze o dalsze zwolnienie...
 
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
Będzie dobrze, nie może być inaczej. Odpoczywaj , bierz luteinę. Wydaj trochę pieniędzy przez Internet. Ja właśnie zamówiłam sobie książki Blanki Lipińskiej. I spełniłam zachciankę, bo mnie @godzbal napuściła na tą szczawiową. Bądź dobrej myśli.
 
Trzymam kciuki żeby było wszystko Oki a czemu jutro dopiero dzwonić dziś jeszcze nie będzie wyników?
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
 
Szkoda ze tyle czekania i stresu wiem co czujesz przechodziłam to ale staraj się o tym nie myśleć wiem łatwo powiedzieć ciężej zrobić ale im szybciej dziś zasniesz tym szybciej się ovudzisz i będziesz znać wynik [emoji7] ja idę jutro robić betę żeby zobaczyć czy już mam ponad 7 tys żeby było widać tego 1 lipca coś bo ostatnio w piątek przy wyniku 3492 było widać tylko pecherztyk ciążowy i ciałko żółtkowe ale jestem dobrej myśli że jeśli jutro będzie ponad 7 tys to 1 lipca już zobacze maluszka z serduszkiem
Niestety dopiero jutro...
 
reklama
Dziewczyny a któraś z was przechodziła z rodzicielskiego albo macierzyńskiego na l4 ciążowe?
Bo od września chce przejść na l4 jak coś i tak się zastanawiam jak to zrobić czy ten urlop rodzicielski przepadnie czy jak?
 
Do góry