reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie jak na razie dowiedziała się babcia mojego narzeczonego i chyba bardziej się ucieszyła niż ja [emoji12]
Ja też jestem na razie jakas nieobecna. Nie chcę się nakręcac bo te plamienia i bóle były więc różnie może być choć na razie wszystko ustalo a pojawiły się mdłości i zawroty głowy.
Myślicie że te zawroty głowy mogą być związane z niskim ciśnieniem?
Wczoraj nie byłam w stanie dojść do łazienki bo miałam takiego samolota normalnie jakbym wypiła pół litra i była na fazie.
Muszę kupić ciśnieniomierz bo niestety nie mam i nie mogłam sprawdzić czy to ciśnienie.
 
reklama
U mnie jak na razie dowiedziała się babcia mojego narzeczonego i chyba bardziej się ucieszyła niż ja [emoji12]
Ja też jestem na razie jakas nieobecna. Nie chcę się nakręcac bo te plamienia i bóle były więc różnie może być choć na razie wszystko ustalo a pojawiły się mdłości i zawroty głowy.
Myślicie że te zawroty głowy mogą być związane z niskim ciśnieniem?
Wczoraj nie byłam w stanie dojść do łazienki bo miałam takiego samolota normalnie jakbym wypiła pół litra i była na fazie.
Muszę kupić ciśnieniomierz bo niestety nie mam i nie mogłam sprawdzić czy to ciśnienie.
Jest taka możliwość, że to od niskiego ciśnienia. Ja mam niskie i zaraz po bólach brzucha to był następny powód mojego l4, potrafię mieć 92/47. Pij DUŻO wody.
 
Dziewczyny może informacje o wieściach z wizyt w osobnym temacie będziemy umieszczać co wy na to ? tu takie ogólne pogadanki mamy a założyłabym temat wieści z wizyt i kto by chciał informować jak tam wizyta dodać zdjecia z usg to tam?

Jak dla mnie, tez jeden wątek wystarczy ;)

Dzień dobry, ja jak zwykle witam się z rana. Dziecię i M jeszcze śpią a ja pije kawę i pisze do Was :-)
Dla mnie też jeden wątek wystarczy.

A pro po babci moja ciężko zachorowała i jest w kiepskim stanie. Jak będę na urlopie to jadę ja odwiedzić i będzie mnie to kosztowało dużo nerwów napewno i będę mocno przeżywać to spotkanie (mieszka ponad 400km ode mnie).

A mam pytanie z innej beczki- jak Wasze libido na początku ciąży? U mnie jest na minusie- zero ochoty na przytulania...
Mąż się śmiał że wykorzystałam go do zapłodnienia i poszedł w dostawke ;-)
U mnie niestety przytulanek nie było wgl od pozytywnego testu.. raz ze o tym nie myśle już (choć na początku było ciężko, sex mi się śnił po nocach), dwa profilaktycznie tego nie robimy z racji ze jestem po poronieniu nie chce jakoś dodatkowo wpłynąć na coś, choć pytałam gina, powiedział ze zakazać mi nie może, ale te plamienia które miałam itd na to sex może wpłynąć niekorzystnie.. mój M z reszta tez się boi. Z nim radzimy sobie inaczej ;) a ze mna ... No cóż, są teraz rzeczy ważne i ważniejsze ...:)

U mnie rodzice jeszcze nie wiedza, mam plan żeby mamie wysłać zdjęcie z prenatalnych na urodziny 3.08. ale to jest jeszcze do dogadania bo może wyjść inaczej jak np pojadę ich odwiedzić w lipcu, będą widzieć ze wina nie pije (będą dwa powody tego: albo umieram, albo jestem w ciąży :p) Noi wtedy plan się posypie ...
A z zakupami u nas jest tak ze przy pierwszej ciąży mąż tez oszalał, każdego dnia siedział na różnych stronach związanych z dziećmi, po wózek chciał jechać, ciuszki wybierał itd. Zeswirowal. A jak leżałam w szpitalu po zabiegu, wszystko pousuwał i powiedział, ze następnym razem będziemy szukać dopiero po porodzie, bo on tego kolejny raz już nie zniesie... także ten, u mnie póki co baaardzo na spokojnie ;) myśle ze do porodu czekać nie będziemy, ale może po połówkowych zaczniemy coś zbierać ...:sorry:
 
Witam w niedziele :) Jedziemy dzis z zyczeniami na Dzien Taty do Rodzicow Mojego bo wczoraj wrócili z Pl, ciekawe co powiedza ;) Moi Rodzice i Siostra juz wiedza :) Bardzo sie ucieszyli i teraz czekanie na wizyte... Zwariuje do soboty haha
 
Dzień dobry :)
Witam się w tą piękna, nie upalna niedzielę:)
Pojawiam się tu po raz pierwszy więc: Monika, 30 lat, mama 17 miesiecznej córeczki. Test zrobiony 17.06 z grubymi dwiema krechami- wizyty jeszcze nie było
Widzę że sporo tu mamuś których dzieciaczki nie są zbyt samodzielne :rolleyes:
Wszystkim gratuluję i życzę spokojnych 9 mcy ☺
Miłej niedzieli!
 
Ostatnia edycja:
Witam co u was? Troszkę was nadrobilam i poczytala cos o zusie w zeszłym roku to przerobiłem a wygląda to tak że l4 w ciąży jest wystawiane nie pito że trzeba leżeć w domu z oznaczeniem B jest tak że nie możesz pracować w czasie ciąży bo praca jest ciężka i może zagrażać dzieci lub to ie albo że jest to ciąża na tyle zaawansowana że praca powoduje nasilenie różnych o jawow ciąży a na wakacje można jeździć sprawdziłam to dzwoniąc na infolinie pani bardzo miła starała się jak najprościej to wyjaśnić stwierdziła że ciąża prowady do nie dysponowania w pracy a odpoczynek jest wskazany nie ważne gdzie jesteś
 
Ja musze zadzwonić żeby zapytać jak najlepiej zrobić żeby przejść z macierzyńskiego na l4
Witam co u was? Troszkę was nadrobilam i poczytala cos o zusie w zeszłym roku to przerobiłem a wygląda to tak że l4 w ciąży jest wystawiane nie pito że trzeba leżeć w domu z oznaczeniem B jest tak że nie możesz pracować w czasie ciąży bo praca jest ciężka i może zagrażać dzieci lub to ie albo że jest to ciąża na tyle zaawansowana że praca powoduje nasilenie różnych o jawow ciąży a na wakacje można jeździć sprawdziłam to dzwoniąc na infolinie pani bardzo miła starała się jak najprościej to wyjaśnić stwierdziła że ciąża prowady do nie dysponowania w pracy a odpoczynek jest wskazany nie ważne gdzie jesteś
 
reklama
Dokładnie tylko wyrazie co nigdy nie podawaj danych bo się podlozysz i kontrolę nasla zanim rozmawiałam z tą miła Panią dzwoniłam kilka razy i chcieli moje dane to się rozlancza tak człowiek funduje sobie kontrolę [emoji6]
 
Do góry