reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej mamusie.

U mnie trochę latania załatwiania, zmarła nam babcia staruszka (93 lata) , wszystko na mojej głowie. Od tego chodzenia pobolewa trochę podbrzusze, więc staram się teraz leżeć.
Z objawów senność to utrapienie, jestem do niczego. I ból piersi.

Ja wyniki pójdę robić chyba w poniedziałek żeby na piątkową wizytę już mieć.

Wzruszyłam się jak czytałam wasze historie z mówienia o ciąży mężowi, nawet ta wersja przy patelni mnie wzruszyła.
Mnie teraz nie było dwa dni w domu dziś był pogrzeb dziadka mojego męzą którego bardzo lubiłam płakałam jak bóbr na pogrzebie
 
Dziewczyny może informacje o wieściach z wizyt w osobnym temacie będziemy umieszczać co wy na to ? tu takie ogólne pogadanki mamy a założyłabym temat wieści z wizyt i kto by chciał informować jak tam wizyta dodać zdjecia z usg to tam?
 
Dziewczyny może informacje o wieściach z wizyt w osobnym temacie będziemy umieszczać co wy na to ? tu takie ogólne pogadanki mamy a założyłabym temat wieści z wizyt i kto by chciał informować jak tam wizyta dodać zdjecia z usg to tam?
Ja niestety nie mam czasu na śledzenie miliona wątków. Wole zostać przy jednym:)
 
reklama
Do góry