reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
W dalszym ciągu szukam drugiego moderatora dziewczyny jako moderator nie ma dużo zeczy do robienia Edytacja tematów ewentualnie usówanie komentarzy np tak jak ja mam zamiar to robić jak dodam w wizytach u ginekolog ów zapis takie ******* ki tu chodzi tylko o to żeby lepiej nam było na forum a nie pisać z każdą pierdołka do anislu
 
Dziewczyny o co chodzi z tymi tematami wizyty u ginekologa czy coś takiego ? Gdzie my się mamy wpisać i w jakim celu ? Bo ja tego nie ogarniam :errr:
 
Dzien dobry :)
@Dzoana88 gratuluje fasolki [emoji122]
Tak mi sie dzisiaj wstawac nie chcialo, mdli mnoe, deszcz pada, chetnie zostalabym w lozku. Juz sie doczekac nie moge urlopu i slonca [emoji274]tak wam zazdroszcze tych upalow. Milego dnia zycze
 
Jeszcze 2 dni do pracy i weekend. A w poniedziałek 9 rano wizyta, Boże zwariuje... już się nie moge doczekać. Mam nadzieje, że wszystko dobrze:) następny tydzień będzie fajny bo wiele z nas ma wizytę trzymam kciuki za wszystkie!:) miłego dnia!
 
Hej kochane. Witam z rana obudzona sąsiedzką kłótnią[emoji16]
Emocje jak w trudnych sprawach ;)
U mnie samopoczucie dobre, wyspałam się, ale zaczynam się denerwować jutrzejszą wizytą, bo jak zwykle musiałam się naczytać różnych rzeczy :(
Dobrze, że przyjeżdzają znajomi, to pojedziemy na działkę i spróbuje się jakoś zrelaksować. Miłego dnia! [emoji7]
 
reklama
Do góry