reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

O to widzę to samo co u mnie ja już się też naxzyralam różnych głupot dobrze ze w domu 3msc córka bo bym zwariowala
Hej kochane. Witam z rana obudzona sąsiedzką kłótnią[emoji16]
Emocje jak w trudnych sprawach ;)
U mnie samopoczucie dobre, wyspałam się, ale zaczynam się denerwować jutrzejszą wizytą, bo jak zwykle musiałam się naczytać różnych rzeczy :(
Dobrze, że przyjeżdzają znajomi, to pojedziemy na działkę i spróbuje się jakoś zrelaksować. Miłego dnia! [emoji7]
 
reklama
Cześć wszystkim, chcialabym sie przywitać i dołączyć do grona lutowych mam:) jestem mamą prawie półtorarocznej Luizy, a od tygodnia wiem, ze najprawodopodobniej będę mamą po raz drugi :) Termin z kalendarza internetowego wychodzi na 26.02.2020 (mam.nadzieję, że nie będę "przestępna" szczęsciarą).
 
Cześć wszystkim, chcialabym sie przywitać i dołączyć do grona lutowych mam:) jestem mamą prawie półtorarocznej Luizy, a od tygodnia wiem, ze najprawodopodobniej będę mamą po raz drugi :) Termin z kalendarza internetowego wychodzi na 26.02.2020 (mam.nadzieję, że nie będę "przestępna" szczęsciarą).
Witamy [emoji16]
 
Cześć wszystkim, chcialabym sie przywitać i dołączyć do grona lutowych mam:) jestem mamą prawie półtorarocznej Luizy, a od tygodnia wiem, ze najprawodopodobniej będę mamą po raz drugi :) Termin z kalendarza internetowego wychodzi na 26.02.2020 (mam.nadzieję, że nie będę "przestępna" szczęsciarą).
Witamy, rozgość się. [emoji3]
 
Co do wyliczania terminu to pytałam się lekarza jak on wylicza, bo mu mówię, że każdy kalkulator w Internecie wylicza inaczej. Pokazał mi aplikację "kółko położnicze" wylicza tak samo jak te kółka tekturowe które ginekolodzy zazwyczaj mają u siebie. I u mnie termin doliczając parę dni na późniejszą owulację się zgadza.
 
Co do wyliczania terminu to pytałam się lekarza jak on wylicza, bo mu mówię, że każdy kalkulator w Internecie wylicza inaczej. Pokazał mi aplikację "kółko położnicze" wylicza tak samo jak te kółka tekturowe które ginekolodzy zazwyczaj mają u siebie. I u mnie termin doliczając parę dni na późniejszą owulację się zgadza.
Właśnie sobie z ciekawosci sprawdziłam termin na tym.kółku położniczym i wyszło mi dokladnie tak samo :)
 
Część dziewczyny :) i ja do was dołączam. Od wczoraj wiem, że jestem w ciąży, miałam długi cykl, drugi po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i bach! [emoji4]

Mam nadzieję, że będę miała trochę czasu, by was poczytać, poznać i trochę się podzielać. W domu mam 10-miesięczniaka, może być z tym sieć różnie [emoji848]

Miło mi was wszystkie poznać! [emoji9]
 
Część dziewczyny :) i ja do was dołączam. Od wczoraj wiem, że jestem w ciąży, miałam długi cykl, drugi po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i bach! [emoji4]

Mam nadzieję, że będę miała trochę czasu, by was poczytać, poznać i trochę się podzielać. W domu mam 10-miesięczniaka, może być z tym sieć różnie [emoji848]

Miło mi was wszystkie poznać! [emoji9]
Miło i Ciebie poznać, rozgość się. [emoji3]
 
reklama
W dalszym ciągu szukam drugiego moderatora dziewczyny jako moderator nie ma dużo zeczy do robienia Edytacja tematów ewentualnie usówanie komentarzy np tak jak ja mam zamiar to robić jak dodam w wizytach u ginekolog ów zapis takie ******* ki tu chodzi tylko o to żeby lepiej nam było na forum a nie pisać z każdą pierdołka do anislu
Jaju mogę być ja. . Jak masz tak ciągle pisać o tym. To już niech będzie...
Dziewczyny o co chodzi z tymi tematami wizyty u ginekologa czy coś takiego ? Gdzie my się mamy wpisać i w jakim celu ? Bo ja tego nie ogarniam :errr:
Właśnie też nie wiem. Dla mnie to trochę obdzieranie się z prywatności co innego jak sobie piszesz w temacie ciężko wyłapać cośkonkretnego w takim natłoku... A tak to wszyscy mają wszystko jak na talerzu... Dziś nie tak...
Hej kochane. Witam z rana obudzona sąsiedzką kłótnią[emoji16]
Emocje jak w trudnych sprawach ;)
U mnie samopoczucie dobre, wyspałam się, ale zaczynam się denerwować jutrzejszą wizytą, bo jak zwykle musiałam się naczytać różnych rzeczy :(
Dobrze, że przyjeżdzają znajomi, to pojedziemy na działkę i spróbuje się jakoś zrelaksować. Miłego dnia! [emoji7]
Nas obudził znowu kolejna noc z rxetu dacie ryja jakiś gowniarzy... No masakra ok 3w nocy pod naszymi oknami urządzają sobie schadzki i się dra, gadają o cpaniu, ruchaniu... Ostatnio bardzo wyraźnie wszyscy słyszeli jak dziewczyna mówiła "no zdejmuje te spodnie to opier****ci tą gałe... No ludzie.... Masakra totalna.... Już pare razy miałam dzwonić na policję, bo to uszy wiednac spać się nie da... Ale mąż mi mówi zamknij okno daj se spokój... Masakra.... I gotujemy się w pokoju bo okna otworzyć nie można...

Taka miałam ciężka noc dzisiaj znowu szok... Wstawalam siku, Ci darli ryja, gorąco jak skurczybyk.. Masakra... Dobrze ze dziś jedziemy do mojej babci zrobimy sobie grilla... To trochę głową odsapnie.
Cześć wszystkim, chcialabym sie przywitać i dołączyć do grona lutowych mam:) jestem mamą prawie półtorarocznej Luizy, a od tygodnia wiem, ze najprawodopodobniej będę mamą po raz drugi :) Termin z kalendarza internetowego wychodzi na 26.02.2020 (mam.nadzieję, że nie będę "przestępna" szczęsciarą).
witaj kochana :) miło że jesteś :)
Co do wyliczania terminu to pytałam się lekarza jak on wylicza, bo mu mówię, że każdy kalkulator w Internecie wylicza inaczej. Pokazał mi aplikację "kółko położnicze" wylicza tak samo jak te kółka tekturowe które ginekolodzy zazwyczaj mają u siebie. I u mnie termin doliczając parę dni na późniejszą owulację się zgadza.
Mi tam z tego nic nie wyszło. Wyszlotakjak w kalkuratorach internetowych, a m wyliczył mi 4dni pozniej... Nie wiem z czego bo na tym jej usg to nic nie było :D
Część dziewczyny :) i ja do was dołączam. Od wczoraj wiem, że jestem w ciąży, miałam długi cykl, drugi po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i bach! [emoji4]

Mam nadzieję, że będę miała trochę czasu, by was poczytać, poznać i trochę się podzielać. W domu mam 10-miesięczniaka, może być z tym sieć różnie [emoji848]

Miło mi was wszystkie poznać! [emoji9]
Część. Kojarzę Cię chyba z wrześniowek albo z którejś innej gdy byłam w ciąży i nie wyszło.
 
Do góry