reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ostatni okres miałam 6 maja
Dostałam betę rośniemy ładnie [emoji1696][emoji3059]
Screenshot_20190617_180535_com.diagplus.jpeg
 
reklama
Mi to samo. Strasznie się przetłuszczają odkąd zrobiłam test ciążowy miałam włosy do pasa a tydzień po teście ścielam do ramion (sama)... co do syfkow na twarzy to tez tragedia.. ale za to paznokcie rosną mega szybko i się nie łamią :D Zobacz załącznik 986959
Podziwiam że sama [emoji50][emoji50]. Piękne włosy i kolor też :) ja mam fryzjera na początku sierpnia i też zetne na taka długość jak Ty. Teraz mnie denerwuje to suszenie ich, prostowanie. A jeszcze dochodzi codzienne mycie to już w ogóle.
 
No piękny dxidziulek :) widzimy się na porodówce kochana :D


No może naprawdę Jotunia się spotkamy na porodówce, jak byłam dzisiaj na usg to mi Pan dr wyliczył inny termin. 02.02 jeśli brać pod uwagę datę ostatniej miesiączki, a biorąc pod uwagę termin owulacji to 07.02, te kalkulatory w internecie są jakieś lewe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny padam! Zrobiłam dzisiaj łącznie 7km, nogi mi włażą w dupę [emoji23]
A jeszcze po pracy szlam z buta z „Wenecji” do „dystryktu” [emoji23] jak zalegnę na kanapie, to nie będzie zmiłuj.
Wiecie co? po pobraniu wyszły mi ogromne sińce na dwóch łapach. Uciskałam, tak jak zawsze a tu bach...
Oddawałam krew honorowo kilka lat i nigdy nie miałam choćby jednego siniaka
 
reklama
Ja to samo dziś wybralam się z buta do pracy i z powrotem i nabilam 17tys kroków :p nogi do tylka wchodzą hihi ale fajnie się szło wiec jutro tez się przejdę :p ćwiczyć nie ćwiczę narazie wiec chociaż taka aktywność :) przed ciąża ćwiczyłam 4x w tygodniu, brakuje strasznie, mam nadzieje że po wizycie za tydzień dostanę zielone światło by robić jakieś lekkie treningi :)
Dziewczyny padam! Zrobiłam dzisiaj łącznie 7km, nogi mi włażą w dupę [emoji23]
A jeszcze po pracy szlam z buta z „Wenecji” do „dystryktu” [emoji23] jak zalegnę na kanapie, to nie będzie zmiłuj.
Wiecie co? po pobraniu wyszły mi ogromne sińce na dwóch łapach. Uciskałam, tak jak zawsze a tu bach...
Oddawałam krew honorowo kilka lat i nigdy nie miałam choćby jednego siniaka
 
Do góry