reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hmmm... Mówi się że córka zabiera urodę, tak tylko mówię :D
Kurde to może jest jeszcze dla mnie szansa :D

Odebrałam betę 342 [emoji4] poprzednio miałam 108.
Witam nowe dziewczynki.
@anchela @wesa dużo odpoczywajcie i nie stresujcie się [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wracam do pracy, poczytam dokładniej i odezwę się wieczorem :)
Super betka!

Ja pojechałam robić betę z córeczka 3 msc
Nie trzeba tak naprawdę robić bety. Tylko dla własnego spokoju głowy i gdy lekarz chce, ale raczej rzadko wogole chcą... I tak potwierdzeniem ciąży jest usg. Nie każdy chce robić bete, bo nie musi.
Hmmm... Cały czas mnie brzuch pobolewa, więc zrobiłam sobie dzisiaj progesteron i nie wiem czy mam się z powodu wyniku się trochę stresować czy nie... Niby mieści się w widełkach ale wydaje mi się trochę nisko... Co o tym myślicie?Zobacz załącznik 986903

Na pewno pokaże lekarzowi w środę na wizycie, ale trochę mi się wynik nie podoba...
Kurde no wiesz taki w dolnej granicy.. Moja endo mówi że najlepiej jak wynik jest pośrodku skali.
 
Kurde to może jest jeszcze dla mnie szansa :D


Super betka!


Nie trzeba tak naprawdę robić bety. Tylko dla własnego spokoju głowy i gdy lekarz chce, ale raczej rzadko wogole chcą... I tak potwierdzeniem ciąży jest usg. Nie każdy chce robić bete, bo nie musi.

Kurde no wiesz taki w dolnej granicy.. Moja endo mówi że najlepiej jak wynik jest pośrodku skali.
No właśnie dlatego mi się nie podoba... No nic, czekam do środy i zobaczę co lekarz powie...
 
Jest kropek i jest bijące serducho, mierzy 4,8 mm wzrostu i już jest boskie maleństwo.
20190617_154122~2.jpeg
 
Masz dobry wynik, będzie rósł cały czas
Hmmm... Cały czas mnie brzuch pobolewa, więc zrobiłam sobie dzisiaj progesteron i nie wiem czy mam się z powodu wyniku się trochę stresować czy nie... Niby mieści się w widełkach ale wydaje mi się trochę nisko... Co o tym myślicie?Zobacz załącznik 986903

Na pewno pokaże lekarzowi w środę na wizycie, ale trochę mi się wynik nie podoba...
 
Ja mam progesteron 2.2 i babka do mnie powiedziała że musi być przynajmniej 12 na tym etapie a jak jest 14 to już jest super
 
reklama
Do góry