reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U mnie chyba już się zachcianki zaczynają.
Cebula z kiełbaską na kanapce, mniam....
20190617_211520.jpeg
 
reklama
Zgubiłaś, czy nabyłaś zapasową. Ha ha...
Wiem, że taką do ćwiczeń.
Przedstawiam Romcie :)
IMG_20190617_223001.jpg

No może naprawdę Jotunia się spotkamy na porodówce, jak byłam dzisiaj na usg to mi Pan dr wyliczył inny termin. 02.02 jeśli brać pod uwagę datę ostatniej miesiączki, a biorąc pod uwagę termin owulacji to 07.02, te kalkulatory w internecie są jakieś lewe.
A daj spokój mi internetowy kalkulator wyliczył 5.02, a w przychodni położna dziś wpisała, że 8.02.. Hahah.. Czekam na to usg u zielonej jej termin będzie dla mnie najbardziej wiarygodny bo M. Zapytalala który to by był tydzień, ja mówię że okolice 6EGO. po czym podczas usg mówi do mnie... No wygląda tak na 6TYDXIEN... Myślałam że padne że śmiechu. Ona jest takim olewa żem że szok... Ale potrzebna mi jest do skierowana tylko :p
Dziewczyny padam! Zrobiłam dzisiaj łącznie 7km, nogi mi włażą w dupę [emoji23]
A jeszcze po pracy szlam z buta z „Wenecji” do „dystryktu” [emoji23] jak zalegnę na kanapie, to nie będzie zmiłuj.
Wiecie co? po pobraniu wyszły mi ogromne sińce na dwóch łapach. Uciskałam, tak jak zawsze a tu bach...
Oddawałam krew honorowo kilka lat i nigdy nie miałam choćby jednego siniaka
O stara, mi jak ta bete pobierał to uwalila mi na obu rękach takie siniole, że dwa tygodnie miałam... Masakra nigdy takich nie miałam :p
Niekoniecznie [emoji846] ja w każdej ciąży miałam idealna cerę a były dziewczyny. Teraz też nic mi nie wyskakuje więc podejrzewam trzecią córkę [emoji23]
Cichaj. Zabijasz we mnie nadzieję :p
U mnie chyba już się zachcianki zaczynają.
Cebula z kiełbaską na kanapce, mniam....Zobacz załącznik 987037
Ciesz się, że wogole możesz zjeść, ja się nawet napić nie mogę bo odrazu mnie mdli i kręci mi się w głowie... Dziś to już poszło ostro... Zjadłam na drugie śniadanie dwa naleśniki i potem siedzę z pacjentem i czuję jak mi podchodzi do gardła... Myślę... No jeszcze brakuje, żebym pacjenta obrzygala hahha... I jakoś opuściło :p
 
Do góry