reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dzień dobry, następny dzień pracy. Dziś to już trzeba się wziąść za robotę :) już naumawialam sobie pacjentów, już im naoviecywalam dziś zajęcia to teraz trz ba pracowac :) noc spokojna, nawet zmarzlam trochę w pewnej chwili, aż dygotalwm i szvz kalam zębami... narazie bez mdłości, ale jeszcze nic nie jadłam, a więc wszystko może się zmienić jeszcze.
 
Witam się i ja.. z nerwów już po piętek się obudziłam...oszaleje do wizyty .. jeśli jedzie wszystko ok jutro wyjeżdżam na wakacje a jeśli nie będzie ok to nie wiem co zrobię bo dzieci są tak zastawione... Ech...

Jotka szczotka miłej pracy życzę, ja idę syna do szkoły zaprowadzić a potem też do pracy
 
Dzień dobry kochane [emoji8] życzę miłego i spokojnego dnia. Tym co w pracy aby się nie przemęczały, a tym co wizytują samych dobrych wiadomości [emoji8]
 
Cześć piękne! Witamy kolejny piękny dzień :) wcinam śniadanie, spacer z psem i na 10 do pracy, jeszcze tylko jutro i dluuuugi weekend [emoji16]
@Jotka_Szczotka z Romci niezła lala :D ja w nocy spałam pod kołdra, więc też musiało być mi zimno [emoji848]
@Bafinka słoneczko, będzie wszystko dobrze, czuje to w kościach [emoji253]
@nutka83 dla Ciebie również miłego [emoji173]️
 
Dzień dobry Dziewczyny! Ostatnia dwunastka przede mną! Wytrwałam! :D jeszcze tylko jutro do 15, na 16:50 wizyta i też weekenduje się :) dobrego i spokojnego dnia wszystkim ;) ja właśnie uciekam do pracy
 
Kalkulator pokazuje równo 7 TC pierwszy dzień cyklu miałam 1.05 ale ja mam bardzo nieregularne cykle więc nie wiadomo kiedy była owu... Zwariuje do tej 17...
@Bafinka doskonale Cię rozumiem bo ja wizytuje jutro A już czuje na żołądku [emoji25] trzymam kciuki za wizytę [emoji8] A który to u ciebie tydz ? Ja będę 6+3
 
reklama
Do góry