reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej dziewczyny, jak się dziś czujecie? Ja zasypiam na stojąco... W aucie czy ma siedzaco... Nie mogę sobie ze sobą poradzić... Do tego przez ten upał nie mam sił... Masakra jakaś..
Ale tak poza tym innych objawów ciąży nie mam tylko co mnie bardzo dziwi już brzuch mi widać... Jakbym wzdęta była... A ja zawsze płaska byłam.. ale dziwię się bo w pierwszej ciąży brzuszek było widać dopiero w 4 miesiącu a jak u was?
 
Nie było wczoraj żadnych przytulnek. W ogóle teraz mam jakieś takie brązowe plamienia, martwię się, że cos złego się dzieje...
A ile bierzesz tej luteiny? Ja tez miałam na początku kilka plamien i takie nitki krwi się zdarzyły, ale na dzień dzisiejszy myśle, ze wtedy było zagnieżdżanie ... może u ciebie tez. Obserwuj jeszcze jutro i jak nie znikną te plamienia to idź w poniedziałek do lekarza ... i w miarę możliwości jak najmniej stresu, bo to tez słyszałam ze może się pojawiać na tle stresowym
 
Hej dziewczyny, jak się dziś czujecie? Ja zasypiam na stojąco... W aucie czy ma siedzaco... Nie mogę sobie ze sobą poradzić... Do tego przez ten upał nie mam sił... Masakra jakaś..
Ale tak poza tym innych objawów ciąży nie mam tylko co mnie bardzo dziwi już brzuch mi widać... Jakbym wzdęta była... A ja zawsze płaska byłam.. ale dziwię się bo w pierwszej ciąży brzuszek było widać dopiero w 4 miesiącu a jak u was?

Ja teraz też się słabo czuje. Rano pełna energii, a teraz mogłabym z łóżka nie wychodzić. Brzuch to ja bez ciąży mialam jak w 4tym miesiącu pewnie [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny napewno nie jest tak źle! Kochanego ciała nigdy za wiele, poprostu więcej miejsca do całowania i wasze fasolki to potwierdzają[emoji4] mi chodzi o to że dziwię się że tak wcześnie już mam wystający brzuszek jakby wzdęty czy napuchnięte taki nie mój.. tak naprawdę to już przed testem mnie to zdziwiło ale wtedy oczywiście ciąża wydawała mi się abstrakcją... Hehe
 
Mnie cały dzień strasznie wzdyma i mój Wstręciuch śmieje się ze mnie że rano to jeszcze wyglądam normalnie, a wieczorem jakbym już w 5 miesiącu była ;) (płaskiego brzucha też nigdy nie miałam :D )
Na noc tam mam zamiar dze, nawet bez ciąży :D

FB_IMG_1560621651759.jpg

Tak mi się spodobał ten mem.. Biorę w ciemni :D
 
reklama
Do góry