reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Ja miałam w zeszłym tygodniu usg (36+1), następna wizyta 14.02. (39+3). U mnie lekarz wpisał wagę w kartę ciąży. Powiedział tylko tyle że szyjka się skraca, ale zamknięta. No i że przepływy,wody w porządku. Ale nigdzie na papierze tego nie mam...
 
reklama
Ja tez mam usg co wizyte, chodze prywatnie. Nie mam wpisu z usg do karty, ale za to dostalam z usg "podsumowujacego" wydruk i tam mam wszyyyystko opisane :)
 
Dzięki.dziewczyny za odpowiedzi :-*. Zdecydowałam sie na prywatne usg jeszcze dzisiaj bo jakby czasem cos sie dzialo zlego to bym sobie nie wybaczyla ze nie poszłam a przynajmniej bede spokojniejsza ze mala ma jeszcze ok warunki i nie trzeba jej poganiac.
 
Wizyta zaliczona. Nic się nie dzieje z szyjką. Tylko od łobuza zależy kiedy wyjdzie. A ten sobie rośnie. Był problem ze zmierzeniem obwodu główki. Także waga bardzo przybliżona - ok 3800. Mam robić ktg raz w tygodniu. Mam też skierowanie do szpitala na za dwa tygodnie, gdyby akcja się nie zadziała.

Ewka, pytałam się o usg po 36 tyg. Wg wytycznych są tylko 3 usg i ten ostatni wystarcza do szpitala. Chyba, że wyniki tego 3-go odbiegały od normy, wtedy są powtarzane.
Ja i tak mam podczas każdej wizyty, więc lekarka sprawdza malucha i przepływy.
 
Bylam na tym usg i wszystko w normie choć wody na dolnej granicy i lozysko juz na trojke ale ok bo przeplywy w normie. Uspokoilam sie i mam troche nowych sil zeby czekać na akcje.
 
reklama
Do góry