reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

made razem ze wszystkimi mamami trzymam kciuki za Ciebie i Basię;-)
aisha gratki wizyty;-)
monia poćwicz tak jak pisała dorex przy oknach lub w sypialni, na pewno szyjka się zmęczy:tak:



u nas po wizycie, przepływy dobre, Ala dotleniona i waga 3170, lekarz przewiduje, że dobije do 3500, na stawy i kręgosłup, który już wysiadł nie można nic poradzić, bo leki mogłyby zaszkodzić Ali, więc bezsenne noce i ból kończyn jeszcze na jakieś dwa tygodnie, ktg mogę już tylko robić na siedząco bo kręgosłup odmówił posłuszeństwa, zapytałam czy nie można wcześniej, bo mam problem z chodzeniem odpowiedź była negatywna, a do tego waga idzie cały czas w górę, kolejna wizyta 27
 
reklama
Hej ja tez juz po wizycie i powiem tyle ze wracam do szpitala, zrobil dokladne usg i okazalo sie ze cos z pepowina jest sa jakies przewerzenia pow ze jak juz pojade to nie wyjde dopóki nie urodze
 
reklama
Do góry