reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Katska ja tak mowie ze jeszcze ze dwa tyg i mogę rodzic;) jeszcze od wczoraj mam potworny bol spojenia przechodzi mi na cala prawa nogę i nawet leki przeciwbólowe nie pomagają;/ masakra. Źle jak leze, jak siedze, jak stoję a chodzić nie dam rady;/ ech takie uroki tej końcówki ciąży widocznie
 
Ewka skoro tyle "przepchnęłaś" za pierwszym razem to za drugim powinno być łatwiej;)
U mnie 37tc i we wtorek badanie usg, zobaczymy ile pączuś mój waży.
Ja dziś się zważyłam i +2,5kg od ostatniego badania. Mam nadzieję, że junior tyje w mniejszym stopniu niż ja bo się załamię:(
 
A ja sie zastanawiam czy bede znac wage przed porodem :-S Bo chodze do prywatnej przychodni i tam jest osobno wizyta a osobno usg i juz to usg trzeciego trymestru mialam wiec raczej mi nie zleca kolejnego. A na wizycie tylko szyjke sprawdza i badania omawia. Jutro wizytuje wiec zobaczymy czy nastawiac sie na dwa czy raczej cztery tygodnie jeszcze ;-) Az sie nie moge nadziwic jak to zlecialo :-o
 
Ja koncze juz 36 tydzień i ani razu nie miałam mierzonej szyjki. Nawet teraz w szpitalu nie patrzyli. Wiem tylko tyle ze zamknieta
 
reklama
Olenka u mnie mierza z koniecznosci bo w pierwszej ciazy musialam lezec i brac leki właśnie na skracajaca sie szyjke i teraz moja nowa gin wiedzac o tym dmucha na zimne. Ale tamta donosilam prawie do terminu wiec jest duza szansa ze i ta bedzie donoszona :-)
 
Do góry