reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Mnie się upiekło, zalatwiliśmy z kobitą, więc byłam na ekg i konsultacji, dostałam leki i nie muszę kłaść się do szpitala..uff ale jak wyszłam rano, tak dopiero wróciłam więc ledwo żyje..Ale szyjka przez 3tyg skróciła się tylko o 1mm [emoji3]

Szpitalne dziewczyny trzymam kciuki by Wam się też szybko poukładało [emoji8]

P.S. moja koleżanka dziś drugie dziecko urodziła w godzinę [emoji7] jak leżałam na ktg [emoji12]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zor, Ty amsz tachykardie czy Mały?

Na szczęście ja.. zobaczymy jak leki zadziałają ;)
Aisha sprawdziłam, że u mnie ktg robią od 28 tyg wszystkim co wizyta.
A ja już od sylwestra miałam tętno podniesione i lekko ciśnienie..ale podejrzewam, że to od stresu porodowego..więc nawet nie chciałam nic mówić;)
Były dziś studentki i jak zmierzyły mi ciśnienie 150/95 i pulsu 145.. to lekkiej paniki dostali [emoji12]
Będę mierzyć w najbliższym czasie i zobaczymy co będzie dalej[emoji12]
 
I ja melduje sie ze szpitalnego lozka. Od wczorajszego wieczora do dzisiejszego poludnia nie czulam ruchow. Dzwonilam do gin i kazal jechac na ip. W szpitalu mnie zostawili i leze juz od przeszlo godz pof ktg bo maly sie tak rozbrykal ze ucieka.
 
Zor a gdzie to ktg robisz? Musisz mieć skierowanie? Tak się zastanawiam bo w przyszłym tygodniu muszę zrobić a wizytę u swojej ginekolog mam dopiero w piątek i wolałabym nie czekać do końca
 
reklama
Anulfka bardzo dobrze ze pojechalas!!

Ja na tym oddziale chyba wykorkuje z ciepla:szok: Tu jest ze 40 stopni a ja mam dlugi rekaw ktory juz wywinelam do pach bo inaczej sie nie da:-D jutro bede miec dostawe krotkiego rekawka wiec musze noc jakos przetrwac;-) mama w ciazy blzniaczej ze mna lezy jutro bedzie miec cesarke przed poludniem;-)
 
Do góry