reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Ja pamietam slowa poloznej , ze mam pod nosem nie mruczec tylko skupic sie na parciu. 3 razy o mlody byl juz u mnie na brzuchu. I pamietam jak mo go dawali a ja pomyslalam ojej... ale on brzydki heheheheh. Dzieci po porodzie sa brzydkie taka prawda :)
 
reklama
Dorex cholera...skoro nie można oczu zamykać to chyba taką maskę do spania wezmę no:p bo mnie to nawet widok surowego kurczaka brzydzi a nie chcę podczas parcia wymiotować:(
 
aisha a co ty tam chcesz oglądać poza dzieckiem jak ci na brzuch położą? ja nic nie widziałam żadnych luster u mnie nie było.... tylko się mnie gdzieś w połowie parcia zapytali czy główkę chcę dotknąć:szok::eek:..... nie chciałam....

o tym niezamykaniu oczu to mi w trakcie powiedzieli... też nie wiedziałam.... ale coś w tym jest bo mojej mamie wszystko w oczach popękało a mi nic.... na pewno nie wszystkim tak się dzieje.....

a jeszcze pamiętam że się podczas parcia głowę do klatki piersiowej się przygina bo łatwiej wtedy i dla tarczycy z jakiegoś tam względu lepiej ale dokładnie nie pamiętam... w końcu rodziłam nie..........;-)
 
Ja mialam zamkniete i wlasnie popekaly mi zylki :\
To zdjecie jakies 10dni po porodzie, peknieta zylka goila sie chyba z poltora msca :(
I wiecie co jeszcze mialam od parcia? Cala gebe mialam w kropkach! :O
 

Załączniki

  • 1420576577480.jpg
    1420576577480.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 32
Właśnie o te oczy miałam pytać, bo mi okulistka powiedziała żebym pamiętała o ich zamykaniu przy praciu a później czytałam na necie wypowiedź jakiegoś lekarza żeby nie zamykać. Dobrze że potwierdzacie, teraz nie wiem czy nie powinnam powtórzyć przed porodem badania wzroku u innego okulisty bo ro już kolejna rzecz wskazująca na niezbyt duże kompetencje tej okulistki.
 
reklama
no ciekawie się zaczyna :-D hehe temat samego faktu porodu nabrał tempa :-D
myślę ze najważniejsze będzie to żeby wsłuchać się w swoje ciało, współpracować z położną wykonywać jej polecenia.
Tak jak tu już któraś z Was wspomniałam podejść do porodu trochę zadaniowo.

Co do oczu podczas parcia to dobrze że o tym piszecie bo ja byłam święcie przekonana że trzeba oczy zamykać...


Ktoś dzisiaj wizytuje razem ze mną? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry