reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowa mama u lekarza

My po prenatalnych :) Z Okruszkiem wszystko dobrze, ryzyko o wiele kilka tyś mniejsze niż norma :) Teraz czekamy na wyniki z krwi :) Okruszek ma 6,5 cm i o tydzień wyprzedza swój rozwój hehe
 
reklama
Ja bym bardzo chciała zmienić lekarkę prowadzącą moją ciążę, ale po prostu nie wiem gdzie mam pójść, a nie chcę tam wracać... :no:
 
Dorcia to dobra wiadomosc jesli chodzi o przytulanka to my wg przestalismy jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy za bardzo się boimy o dziecko i wiem że dopóki dzidzia się nie urodzi z przytulania nici może wydaje się to niektórym głupie ale za długo czekaliśmy na nasze maleństwo oboje jesteśmy tego zdania :)
 
koshka jedyne co mi przychodzi do głowy to zapytać się na FB, z mojego miasta utworzona jest taka grupa i tam sporo osób pyta o różne rzeczy więc może u Ciebie też jest coś takiego, może tam Ci ktoś poleci? ewentualnie na FB jest grupa z całej polski ciężarówki - jesteśmy w ciąży i spróbuj tam ;)

Ja dziś byłam u mojego lekarza rodzinnego bo ciągle mocno leci mi krew z nosa :-/ brałam tabletki Cyclonamine i było w miare OK minęły 2 dni od odstawienia i znowu mam praktycznie codziennie krwotok z nosa, z 1 dziurki. Dostałam skierowanie do laryngologa i prawdopodobnie będę miała jakieś naczynko przypalane, mam nadzieję że to pomoże...
 
Hej, my właśnie wróciliśmy z USG. Dostałyśmy skierowanie na oddział wad płodu, by zrobić badania z krwi, bo przezierność się nie podoba Pani doktor. Idziemy w poniedziałek. A tak to wszystko jest okey, maluszek jest duży ma 7,5 cm. Pokazywał się mamusi z każdej strony i pomachał. Wydaje się, że będzie chłopiec :)
 
reklama
Właśnie oświećcie mnie...
To badanie USG w 12 tygodniu - u mnie sytuacja jest taka, ostatnio na wizycie byłam 28 lipca i ginekolog kazała mi się umówić na to usg ze swoją koleżanką, która się tym zajmuje. Jedziemy w przyszłym tygodniu do moich teściów na dwa tygodnie (mąż ma akurat tak urlop, a nie widzieliśmy ich rok). Niedaleko teściów wybudowali nowe centrum medyczne i jestem pewna, że takie badanie też tam robią. Ale moja ginekolog z wyrzutem stwierdziła, że ona się nie zgadza, bo mam iść do jej koleżanki (i w ogóle niezadowolona, że gdzieś wyjeżdżam, a sama jest na urlopie). Kazała iść przed wyjazdem albo po. Niestety ta pani od usg też jest na urlopie i wizytę mam u niej dopiero 27 sierpnia, a to już będzie 13 tygodni + 4 dni. Nie za późno?
Tak samo jest ze wszystkimi badaniami krwi - mam pod nosem laboratorium, które wszystko robi, ale "ona by wolała", żebym jeździła tam, gdzie ma gabinet, chociaż dłużej się czeka na wyniki (po które znowu trzeba przyjechać). Zwykłe nabijanie kasy...
:crazy:

Z tą zmianą lekarza, to nie bardzo wiem jak to zrobić logistycznie. Jestem na L4, które kończy mi się z terminem następnej wizyty, czyli 27 sierpnia (przedłużane co miesiąc). Pracuję w przedszkolu, dyrekcja sama kazała mi iść na L4 i zatrudniła sobie już dziewczynę na zastępstwo (dla dzieciaków to też lepiej jak będą mieć cały rok jednego nauczyciela), poza tym - w przedszkolu jest mnóstwo chorób, bo niestety rodzice przyprowadzają chore dzieci. Chciałabym przejsć do lekarza na NFZ, ale raz, ze tam się długo czeka (prawda?) i nie bardzo wiem jak to zrobić, żeby dało się przedłużyć zwolnienie, a dwa, że podobno na NFZ nie chcą tych zwolnień dawać. Poprawcie mnie, jeśli się mylę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry