reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Wszystko zleży od przychodni i lekarza jakie mają układy. Jak chodzę na fundusz to jedna lekarka robi usg w okreslony dzień i nie więcej ile musi, u innych trzeba iść ze skierowaniem całkiem do innego lekarza bo oni nie wykonują. U mojego gina jest tak (oczywiście prywatnie)że praktycznie na każdej wizycie robi usg te obowiązkowe oczywiście są dłuższe i dokładne a jak chce usłyszeć serducho to na chwilkę przykłada głowice i jest pewien że wszystko ok. kolejną wizyt mam 21 lipca i to już będzie 12 tydzień.
 
reklama
U mnie będzie 11 tydzień i pierwsze usg. Chcieli mnie na 29 zapisać, ale że badana mam 21, a ginekologa 23, to chciałam już przyjść ze zdjęciem. A tam robią tylko raz w tygodniu. Także ładnie się ułożyło. I z jednej strony się cieszę, że nie u mojego gina to usg, bo Mąż by nie mógł być ze mną.
 
Tak jak nigdy nie lubiłam chodzić do lekarza, a wizyta była u mnie ostatecznością, tak teraz nie mogę się doczekać i już odliczam dni do kolejnej wizyty :-)
 
mnie jutro czeka wizyta i USG na którym mam nadzieję zobaczę serduszko.
Ostatnia wizyta 3 tygodnie temu w 6t0d Groszek był maleńki na 2mm ciężko było serduszko zobaczyć, do tego kiepskiej jakości sprzęt.

Z badań póki co morfologia, mocz i glukoza na czczo zrobione.
Myślę że cała reszta będzie zlecona jutro i jutro zakładamy kartę ciąży jak wszystko będzie dobrze :tak:
 
Anikaaaa nie dziękuję ;-) ostatnie USG pokazało dokładnie ten sam czas ciąży jak wg OM, także nie stresowałam się tym że nie było jeszcze ♥ widać, poza tym to było jeszcze wcześnie, mogło go nie być widać.
Chyba jajko zniosę do tego południa jutro :-D
 
Anikaaaa jasne dam znać co i jak :tak:
no czekanie daje popalić, zawsze powtarzam że ciąża to ogromna lekcja cierpliwości ;-)
 
jestem już po wizycie :tak: szczęśliwa i znów ze łzami radości w oczach:blink:

Kocham Go!! ♥ Ma całe 20mm :tak: sreduszko bije, wszystko w jak najlepszym porządku! ;-) różnica 1 dnia między USG a OM, więc wszystko tak jak być powinno :biggrin2:

moje maleńkie FikuMIku :*
nareszcie odetchnęłam ;-)
 
reklama
Do góry