reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Angel gratki :)
My też dziś po wizycie choć miała być jutro [emoji12] ale rano telefon, że lekarz chce mnie obejrzeć.. [emoji39]
Przepływy ok, wody się zmniejszyły do 9 , ktg w normie, ważymy w normie [emoji6] ja bez zmian przez tydzień, młodziak 3180, co ciekawe szyjka ponoć się wydłużyła o prawie pół cm a rozwarcie zmniejszyło [emoji780] [emoji779] Nie ogarniam mojego organizmu.. terminy na poród mam 3.. najszybciej za 8dni, najpóźniej za 15.. I mam nadzieję, że uda mi się do tego 3terminu odnosić [emoji5]
Anii dostałam też skierowanie na krzepliwość i płytki, elektrotolity o coś tam jeszcze z zaleceniem zrobienia dzień przed godziną zero [emoji2]
 
reklama
Ja też już po wizycie. Rozwarcie na pół opuszka (czyli praktycznie żadne:confused:), szyjka długa, mała siedzi wysoko, także na razie nic nie zapowiada rychłego rozwiązania. Zwolnienie dostałam już do końca, czyli do daty porodu, a następna wizyta za dwa tygodnie.
 
ja już po...... szyjki dalej nie ma rozwarcie małe na ok palec.... lekarz stwierdził że jestem niezdyscyplinowana bo powinnam już urodzić a ja nic:-D
dalej nie znam dnia ani godziny chociaż skurcze przepowiadające są coraz bardziej dokuczliwe... szczególnie w nocy...
 
Gratki wizyt :-)

Zor to albo poprzednio źle zmierzył albo Twoje malenstwo tak dobrze czuje się u mamusi w brzusku że się postanowiło zabarykadowac :-D

Dorex to jakbyś przenosila to gin chyba szczękę by z podłogi że zdziwienia zbierał :p
 
reklama
Do góry