reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Karolku- najjaśniejsze światełko do nieba dla Ciebie!!!
urodziny_hop-bec_5lat_001.JPG


Natalciu ksieżniczko mała, wszystkiego najlepszego w Twoją pierwszą rocznicę

7.jpg


Aniołeczki, opiekujcie sie rodzicami i nie szalejcie za bardzo na imprezkach, bo jak połączycie dzisiaj dwie w jednym to dopiero będzie sie działo!
 
9410683-tort-urodzinowy.jpg

KAROLKU- dla Ciebie kochanie w dniu piątych urodzin przesyłam całuski do samego Nieba... :* Opiekuj się mamusią i daj jej siły:*

z10919459Q,Walentynkowe-ozdoby--baloniki--79-zl-5-szt-.jpg

Nataleczko- dla Ciebie ślę mnóstwo baloników do Nieba!!! W dniu pierwszych urodzinek móc buziaków!:* Bawcie się dobrze z Aniołkami i bądźcie grzeczni:*
 
Hej dziewczyny nie było mnie troszke ale to za sprawa tego ze wyladowałam w szpitalu:-( a wiec na weekend niestety nie dotarlismy ... w połowie drogi do Żywca poprosiłam meza zeby zatrzymał sie na jakiejs stacji bo chce siku , jak tylko wysiadłam z samochodu zalała mnie krew :-( wiec szybko do łazienki wymienic wkładke bo tylko je miałm przy sobie i biegiem do auta , szybki telefon do gina on kazał przyjechac do niego na oddział , wiec jechalismy , jeszcze kurcze trafilismy na korek , matko tak sie dłuzyła ta jazda do szpitala ze masakra , siedziałam w aucie i płakałam ze juz po wszytskim ...:-( po 1,5 godzinie dotarlismy wkoncu do spzitala , oczywiscie jak wyszłam z auta znowu chlupło , potem potoczyło sie bardzo szybko izba przyjech i badanie ginekologiczne gdzie zalałam cały fotel , pozniej szybko usg i chwila ciszy i nagle słysze bijace serduszko mojego malenstwa ,tak płakałam ze szczescia ze lekarz pytał z 4 razy czy napewno je słusze , ono tak pieknie biło ... po chwili złe wiesci , jest krwaik duzy.. musiałam zostac , odrazu dali mi konska dawke lekow i do łozka , cały czas lezałam wychodziłam tylko na siku ... dzis wypuscili mnie bo juz nic nie leci nic nie brudzi , przed wyjsciem usg serduszko bije maluszek pieknie sie rozwija ale krwiak nadal jest , zalecenia lezenie w łozku i wychodzenie jedynie za potrzeba no i oczywiscie branie lekow , za tydzien mam wizyte u gina zobaczymy co powie .. boje sie jak cholera , pozytywne myslenie gdzies odeszło w dal ..:-( mam dosc .. nie wiem na czym stoje i jak sie to zakonczy a to dla mnie najgorsze , bo po co sie nastawiac pozytywnie skoro moze z tgeo nic nie wyjsc:-(



Karolku (*)(*)
Nataleczko(*)(*)
Syneczku(*)(*)
Aniołeczki(*)(*)
 
oj monia czytam twoj post gesia skorka na ciele lzy w oczach... ale jak doczytalam ze serduszko bije to dopiero sie poplakalam ze szczescia trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo&&&&&
buziaki dla ciebie i odpoczywaj!! a ty malenstwo rosnij zdrowo i nie stresuj mamusi...
 
Witam sie i ja z wieczora,

Gosia dolecialam, ciagle rozpakowuje walizki. Pogoda nie rozpieszcza, caly czas pada. Mam nadzieje ze na weekend sie poprawi bo w odwiedziny przylatuje moja siostra i brat. Jest mi jakos dziwnie ze zostawilam wszystko w Polsce.. prace, znajomych... no coz ale moze tak lepiej. Moja Malutka jest tutaj. Moge ja odwiedzac codziennie wiec to pomaga.

Natalko, Karolku nie szalejcie tak na urodzinowej imprezie z aniolkowa banda bo ja tu blyskawice mam :)

Monilka trzymam kciuki zebys juz wiecej takich niespodzianek nie miala... Ja tez w 9 tyg wyladowalam z krwiakiem w szpitalu i przelezalam plackiem 3 tyg. Ale jak Ciebie juz wypuscili to musi byc tylko dobrze. Trzymaj sie kochana. Ja bede trzymala kciuki zeby wszystko potoczylo sie dobrze. Lez w lozku i nie marudz. To wszystko dla Twojego maluszka, wiec warto.

Buziaki z deszczowej Norwegii
 
Karolku, Natalko Dla Was urodzinowe światełka do nieba
[*]
[*] Bawcie się pięknie na urodzinowej imprezie a mamusiom ześlijcie siłe i uśmiech

Monila... lzy szczęścia popłynęły pod koniec twojego postu. Maluszku siedź grzecznie w brzuszku i rośnij zdrowo. Monilko kciuki mocno zaciśnięte i modlitwy do góry posłane. Aniołkowa Bando proszę się opiekować Ciocią Monilką i Maleństwem!!!!!!
 
reklama
Do góry