reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Wojtusiu kochanienki na Twoje pierwsze Anielskie urodzinki miliony kolorowych swiatełek (*)(*)

97756_kolorowe-wiatelka.jpg



3.jpg

Bawcie sie dobrze aniołeczki




Syneczku kochany (*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
Mamo Natalki ja rozmawialam na ten temat z ksiedze, Bóg nas nie kaze, kocha kazdego z nas, a najmocniej niewinne dzieci...może zabral je do siebie, zeby ochronic, zeby bylo im lepiej i w ten sposob ustrzegl od czegos bardzo zlego??? Kiedys poznamy odpowiedz na to pytanie...na razie pozostaje nam wierzyc, ze tak bylo najlepiej...i ja w to wierze...Mojemu Wojtusiowi jest na pewn bardzo dobrze u Pana Boga i Waszym Anioleczkom takze, są w pieknym miejscu, bez bólu, strachu, przemocy, złości i wszystkich złych rzeczy...

(*) Wojtusiu
(*) Aniołkowa Bando
 
odpoczywaj, ja tez tak mam przy migrenie, tylko lezenie w ciemnym pokoju pomaga i probuje zasnac...

pieknie ma oswietlony domek Natalka...zwlaszcza teraz jak jest ciemno szybko na dworze...jak zagladam do WOjtka po pracy to jest szarawo, a jak wychodze to ciemno, a to niby 15 minut różnicy w czasie...pilnuje, aby mial caly czas zapalone swiatelka, bo tak smutno wygladaja domki bez żadnego...zastanawiam sie nad swieca led...widzialyscie? spotkalam taka w sklepie, ale byla ostatnia, wyglada jak swieczka wypalona i z zewnatrz nie widac, ze jest na zarowke led...zamowilam takie Wojtkowi

(*) Wojtusiu
(*) Aniolkowa Bando
 
hej dziewczyny,
Wojtusiu (*)(*)(*) swiatelka dla Ciebie
Michalku (*)(*)(*) syneczku , wiem ze czuwasz przy malenkiej siostrze ... dziekuje Kochanie :*
napisalam wiadomosc na grupie
 
MamoNatalki piekne znicze :-) mamy takie same tylko miały bardziej kształt takich prawdziwych choinek . a te mikołajki mniejsze a choinki takie duze :-) kupiłam je chyba w tamtym roku i schowałąm na te swieta ... oprocz nich mamy tez taki znicz choinke mniejsza z mikołajem i reniferami i taka sama tylko ze stajenka betlejemska :-) wsio to pochowałam do piwnicy bo szkoda mi było wyrzucac w tamtym roku a bałam sie ze moge takich samych juz nie dostac :-)

ojj tak racja wszystkie siedzimy na fb bo tam łatwiej i szybciej ;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki podczytuję Was... a dziś muszę napisać...
Mamo Natalki rób koniecznie wszystkie badania a i crp jest dokładniejsze niż ob ale skora tak lekarz zalecił. Ja byłam u neurologa bo też tak miałam ... tylko co z tego jak wizyta była już po bólu... więc stwierdziła, że to ze stresu mam te bóle.. a przecież nie raz leżałam plackiem i wymiotowałam, Na razie przeszło

byłam ostatnio na cmentarzu i jadę znów dziś trzeba posprzątać wyrzucić kwiaty po Wszystkich świetych jakoś do tej pory były ładne ale od trzech dni mróz więc trzeba posprzątać i włożyć chyba coś sztucznego bo zywe to już nie pobędą

U mnie 12 tydzień maleństwo rośnie chciałam dodać suwaczek ale jakoś nie mam do tego cierpliwości po kilku nieudanych próbach
Jutro mamy badania prenatalne ... boję się ich trochę... i mam nadzieję, że wyjdą ok.

Aniołki (*) miliony światełek
Synkowie (*) (*) (*)(*)

Dziewczyny &&&&&&&&&&&&
 
Do góry