reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witam

Dorka wiec trzymamy kciuki za prenatalne&&&& bedzie dobrze !!!! :tak:

długo trzymały Ci sie kwiatki na cmentarzu ... ja moje te z wazonu wyrzuciłam juz pare dni po 1 listopada bo takie brzydkie sie troche zrobiły ... a jak dla mnie wszystko musi byc idealne na pomniczku ;-) wiec u mnie sztuczne kwiatki juz od dawna :-D

ja wczoraj miałam wizyte ;-) mały pieknie rosnie wazy 1900kg az sie przestraszyłam :-p haha ułozony główkowo ;-) i jesli bedzie wporzadku to rodzimy sn ;-)


Syneczku kochany(*)
Aniołeczki(*)
 
reklama
u nas trzymają się jeszcze wrzosy, zobaczymy jak długo, w pepco widzialam ostatnio stroiki i zastanawialam sie czy nie kupic, taki wianek i mozna wsadzic znicz do srodka...ladnie to bedzie wygladalo

nie wiem dlaczego, ale te mikolaje mi sie nie podobaja...poszukam moze jakiejs figurki...

Dorka &&& trzymamy kciuki, niech maleństwo rosnie zdrowo
Monila...ale ten czas leci... :-)

(*) Wojtulku
(*) Aniołkowa Bando
 
Hej dziewczyny!!

Mamo Natalki - mi na ból głowy pomagają okłady zimne, bo często dosyć boli mnie głowa. Oczywiście wyniki w normie i przyczyna nieznana... Więc nawet z tym nie walczę. Starajcie się, staracie! Mocno trzymam kciuki! A dopóki nie ma @ jest nadzieja!
Monila - ale już duży bobaaS:))) Super, bardzo się cieszę!
Dorka - 12 tydzień, pięknie! Niech czas szybciutko leci i niech zdrowo rośnie maleńtas!:)

Ja jestem na cmentarzu codziennie.
Kupiłam już kilka świątecznych ozdób, zrobiłam już dwa stroiki, choinkę.. Krzyż. Ale jeszcze pewnie coś pozmieniam i pododaje, bo czegoś mi brakuje....
Pokażę później efekty.

Buziaki i miłego dnia!
 
Wiola nasz Karolek na 1 listopada dpostał włąsnie taki wianuszek a w srodku znicz z e stojacym aniołkiem obok :-) super to wyglada ....

ja na świeta mam taka mała choineczke przystrojona z miejscem na swieczke obok ;-) tez zostawiłam to z tamtego roku ;-) na MIkołaja napewno dam Karolkowi ten znicz z mikołajem i jakies figurki mikołaja jak co roku ..... ojj zeby tylko znowu nie ukradli ...


Wiolus racja czas szybko mi teraz leci ... i z przerazeniem patrze jak ucieka kolejny dzien ...
 
Mamo Natalki widzę,że lepiej tak trzymać a tomograf to chyba tak jak prześwietlenie.

U mnie po badaniach z usg wszystko w porządku tylko brzdąc był tak ruchliwy że pan doktor nie mógł zmierzyć mu dokładnie przyzierności karkowej ale w końcu się udało wszystkie wyniki super normie czekam teraz na badanie z krwi i wtedy będzie 100 % pewność że małe jest zdrowe ale na to muszę poczekać dwa tygodnie......

Ja kupiłam synkowi na cmentarz na razie tylko takie lampki na baterię ( niebieskie gwiazdki i srebrne bąbeczki mam zamiar w tym roku postawić też małą chineczkę lub cyprysika. zobaczymy
u nas też piękne są jeszcze wrzosy więc zostawię je na zimę

dziewczynki padam

Aniołkowa bando milion światełek (*)(*)(*)
Synkowie - Kocham Was (*)(*)

Zafasolowane i staraczki &&&&&&&&&&&&
 
Cześć dziewczyny.

Zaglądam na wątek co dziennie, ale jakoś weny na pisanie nie było. Cały czas sie trzęsę o maluszka. W środę byłam na wizycie, na tym etapie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Maluch ma 3cm. 3 tygodnie temu jak byłam w 7t1d to maluszek był 6 dni młodszy i odpowiadał 6t2d. Jednak ja miałam o 5 dni opóźniona owulacje, wiec to by pasowało. A w środę jak był 10t1d maluszek odpowiadał 10t2d - wiec nie tyle co nadgonił ale rośnie jak na drożdżach. Serduszko jak dzwon. Termin porodu na 24 czerwca. Kolejna wizyta 18 grudnia. I bardzo was proszę o kciuki.

Dorka bardzo się cieszę, że wszystkie badania w normie

Mika, kciuki za pappa zaciśnięte. Czekam na zdjęcie domku Tymka.

Ja jeszcze nie mam koncepcji na święta, i na mikołajki odnoście wystroju u chłopców. na mikołajki chyba postawimy znicz - mikołajka, a na święta może jakąś malutką choineczkę. W tamtym roku miałam fajne bałwanki led - świecące, ale teraz nigdzie nie mogę takich znaleźć
 
Tekla ciesze sie ze maluszek tak rosnie :tak: i oby tak dalej !!! ty masz wizyte 18 a ja 17 ;-) wiec bedziemy przez dwa dni kciuki trzymac :-D

Dorka , Mika super ze prenatalne wyszły dobrze .. zobaczycie ze test tez tak wyjdzie :-) :tak:

Mika czekamy na fotke domku Tymusia ;-)

dziewczyny trzymam kciuki za kazda z was &&&&&

Syneczku kochany (*) Kochamy CIe bardzo skarbnie :*
Aniołkowe przedszkolaczki (*)
 
Dziewczynki a ja mam wizytę 20 i może maluszek zdradzi czy jest nim czy nią ... przy Franiu wiedziałam w 14 tygodniu.\

Macie rację teraz robi się bardzo szybko ciemno u nas od kilku dni dodatkowo leci jakiś kapuśniaczek to o 15 już szaro więc wizyty na cmentarzu skróciły się tak jakoś


nie mam dziś weny do pisania

ta pogoda mnie rozstraja
&&&&&&&&&&& za starczki i zafasolkowane

Aniołki opiekujcie się nami (*)(*)
 
reklama
to trzymam kciuki za wszystkie wizyty i testy &&&&&

Mamo Natalki- terminy na tomograf u nas ogromne, przynajmniej 6 miesiecy, może u Was będzie szybciej...

Maluszki rosnijcie zdrowo i siedzcie grzecznie w brzuszkach!!!!

(*) Wojtusiu
(*) Aniołki
 
Do góry