reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

Witam serdecznie wszystkie Mamy Lubelanki
Ja jestem Asia i jestem mamą dziewięcioletniego Filipa i Zuzi, która jeszcze jest w drodze - chociaż już niedługo.
Z wykształcenia jestem europeistką, a moja praca związana jest z funduszami UE.
Chociaż studia skończyłam w Lublinie, to osiedliłam się tutaj na stałe po kilkuletniej przerwie.
Mieszkam na tzw. Nowej Kalinie
pozdrawiam wszystkie obecne na forum Mamy i ich rodzinki
 
reklama
Witam nocną porą
mam na imię Karolina :) jestem mamą 9 miesięcznej Gabrieli :) obecnie przebywam na urlopie wychowawczym :)
W Lublinie mieszkam od daaaawna ;) Studia skończyłam takze w Lublinie ;) a broniłam się już z Gabrysią w brzuszku :)
w sierpniu mamy 3 rocznicę ślubu :)
 
Zaglądam do Was często i nareszcie znalazłam czas i napisałam. Mam prawie 30 lat i jestem w ciąży ( 15 tydz.). Czekamy na pierwsze dziecko. Mieszkam w Lublinie prawie dwa lata. Nie studiowałam tutaj i mało kogo znam. Mieszkam koło Reala. Pracuję. Jestem mężatką ponad dwa lata. Pozdrawiam wszystkie mamusie!! :)
 
Witam

Niedawno tu dotarłam. Mam na imię Agata i dwójkę dzieciaków. Martynia lat 11 i Ignaś półtoramiesięczny maluszek. W tym pięknym mieście mieszkam już 14 lat. Od 11 zamieszkuje dzielnicę zwaną Kalina ale bliżej mi do Ponikwody- w sumie ja się na tych dzielnicach za bardzo nie znam. Jakby nie było koncowy 5,32 i 6 :), jak ja to mówię mieszkam tam gdzie krety na wrotkach jeżdżą ale dzięki temu mamy zielono i spokojnie.
Skończyłam tu studia na UMCS-ie socjologię. Gdy się broniłam Martynia miała już prawie 2 latka. Nie pracuję, zajmuję się domem i dziećmi.
 
:-)no ja to na Daszyńskiego wiodę żywot i nie narzekam za oknem zielono prawie jak na wsi tu mam :-D
 
Witam mamy lublinianki :)
Mam 25 lat. Urodziłam się, wychowałam i studiowałam w Lublinie, za mężem wylądowałam w jego okolicach. We wrześniu tego roku minie 3 lata od kiedy powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak. Mamy 1,5 rocznego synka i drugą pociechę w drodze. Na chwilę obecną zajmuję się wychowywaniem synka, a potem kolejnego bobasa. Dorabiam na 1/2 etatu- jako tzw. pracownik biurowy i to bardziej dla wyjścia z domu niż jakiś pieniędzy. Planuję założyć własną firmę i otworzyć kawiarenkę, ale wszystko po kolei... na razie synek i kolejna pociecha.

Pozdrawiam wszystkie mamy, a w szczególności Aluśkę :) która mnie tu zaprosiła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry