reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

reklama
Witam
Mam na imię Mourine (czyt. Morin), jestem mamą półtorarocznego Manuelka.
Urodziłam się tu, w Lublinie, ale rodzice się wyprowadzili, dlatego większość życia spędziłam w świętokrzyskim. Do Lublina wróciłam na studia, poznałam ukochanego i już tutaj z nim zostanę :-)
Studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym, (jeszcze roczek i wreszcie koniec :tak:).
W wolnych chwilach zajmuje się psami.

Zapisałam się na Forum gdyż przyszły wakacje, znajomi wyjechali i zrobiło się tak pusto. Myślę, że nadszedł czas na zawarcie znajomości poza studiami, i że na pewno znajdą się mamy chętne na wspólne spacery.

Pozdrawiam
 
Witam
Mam na imię Mourine (czyt. Morin), jestem mamą półtorarocznego Manuelka.
Urodziłam się tu, w Lublinie, ale rodzice się wyprowadzili, dlatego większość życia spędziłam w świętokrzyskim. Do Lublina wróciłam na studia, poznałam ukochanego i już tutaj z nim zostanę :-)
Studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym, (jeszcze roczek i wreszcie koniec :tak:).
W wolnych chwilach zajmuje się psami.

Zapisałam się na Forum gdyż przyszły wakacje, znajomi wyjechali i zrobiło się tak pusto. Myślę, że nadszedł czas na zawarcie znajomości poza studiami, i że na pewno znajdą się mamy chętne na wspólne spacery.

Pozdrawiam

Witaj!!!Napisz gdzie mieszkasz, z checia poznamy cię

Zapraszamy na nasz główny watek.... https://www.babyboom.pl/forum/lubli...mamy-z-lublina-321/index1005.html#post5634120
 
Ostatnia edycja:
Witam
Mam na imię Mourine (czyt. Morin), jestem mamą półtorarocznego Manuelka.
Urodziłam się tu, w Lublinie, ale rodzice się wyprowadzili, dlatego większość życia spędziłam w świętokrzyskim. Do Lublina wróciłam na studia, poznałam ukochanego i już tutaj z nim zostanę :-)
Studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym, (jeszcze roczek i wreszcie koniec :tak:).
W wolnych chwilach zajmuje się psami.

Zapisałam się na Forum gdyż przyszły wakacje, znajomi wyjechali i zrobiło się tak pusto. Myślę, że nadszedł czas na zawarcie znajomości poza studiami, i że na pewno znajdą się mamy chętne na wspólne spacery.

Pozdrawiam

Witam nową mamę!!!
 
Witajcie Dziewczyny!Ja również jeśli można chętnie do Was dołączę:-)
Mieszkam w Lublinie od ........... ok. 9 lat, w tym 5 na studiach i już 4 po - oczywiście miłość mnie tu zatrzymała i praca odrobinkę ;-)Za niespełna 2 miesiące zostanę mamą małego Szkraba, który podobno ma być chłopcem:tak:
Pozdrawiam Was gorąco.
 
Witaj!!!Napisz gdzie mieszkasz co lubisz, z checia poznamy cię

No tak, zapomniałam napisać :sorry2: , mieszkamy na miasteczku akademickim (wszędzie blisko).
Długie spacery z wózkiem są mi nie straszne. Wystarczy, że w torbie jest jeść oraz pić i możemy na cały dzień wyruszyć.
Lubimy spędzać czas aktywnie, ale niestety w Lublinie aktywność często kończy się na gonieniu mojego szybko już biegającego bobasa :-)
Lubię psy i konie. Kiedyś jeździłam konno ale od półtora roku + 9 miesięcy nie bardzo mam możliwość.
Na szczęście znajduje czas na szkolenie psów. To takie moje hobby, które udało się mi pogodzić z macierzyństwem.

Pozdrawiam wszystkie mamy i tatusiów jeśli oczywiście są na tym Forum ;-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!Ja również jeśli można chętnie do Was dołączę:-)
Mieszkam w Lublinie od ........... ok. 9 lat, w tym 5 na studiach i już 4 po - oczywiście miłość mnie tu zatrzymała i praca odrobinkę ;-)Za niespełna 2 miesiące zostanę mamą małego Szkraba, który podobno ma być chłopcem:tak:
Pozdrawiam Was gorąco.

OO kolejna nowa mama!!!!Witamy napisz skad jesteś i zapraszamy serdecznie do pisania na główny wątek!!!!:-)
 
Do góry