reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

Witamy wszystkie nowe mamy i piszcie duzo, przychodzcie na spotkania, bo naprawde fajna z nas ekipa :)
 
reklama
Witam mamy lublinianki :)
Mam 25 lat. Urodziłam się, wychowałam i studiowałam w Lublinie, za mężem wylądowałam w jego okolicach. We wrześniu tego roku minie 3 lata od kiedy powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak. Mamy 1,5 rocznego synka i drugą pociechę w drodze. Na chwilę obecną zajmuję się wychowywaniem synka, a potem kolejnego bobasa. Dorabiam na 1/2 etatu- jako tzw. pracownik biurowy i to bardziej dla wyjścia z domu niż jakiś pieniędzy. Planuję założyć własną firmę i otworzyć kawiarenkę, ale wszystko po kolei... na razie synek i kolejna pociecha.

Pozdrawiam wszystkie mamy, a w szczególności Aluśkę :) która mnie tu zaprosiła.
Witaj Kochana miło Cię tu widzieć:-):-):-)
 
Witamy wszystkie nowe mamy i piszcie duzo, przychodzcie na spotkania, bo naprawde fajna z nas ekipa :)


Zauważyłam, dlatego postanowiłam się przyłączyć :)
Zalogowałam się tutaj już jakiś czas temu (o ile dobrze pamiętam -po raz drugi,pierwszy był chyba przy pierwszej córce ale za nic nie pamiętam nicku :)), tyle że wcale nie zglądam... Mam dwie córki 6 letnią Maję i 2,5 roczną Magdę, od prawie 7 lat siedzę w domu. Od września młodsza idzie do przedszkola a ja na poszukiwanie pracy. Wiem, że w moim mieście jest z nią krucho, do tego dochodzą obawy o to jak pogodzić pracę zawodową z obowiązkami domowymi i kurczę, powiedzcie że nie jest tak strasznie! Proszę :)
Pozdrawiam
 
Hej Dziewczęta!!

A ja jestem przyszłą mamą, w 2 miesiącu ciąży, od niedawna mieszkam w Lublinie, wcześniej mieszkałam w Krakowie, ale serce mnie do ukochanego przygnało. W Krakowie miałam dużo znajomych i grupkę zgranych LEJDIS.

A w Lublinie jestem od niedawna, szukałąm tu pracy ale w tzw. międzyczasie spotkało nas szczęście i będziemy rodzicami:)
W związku z tym jestem w domku...i staram się organizować sobie sama czas, ale brakuje kontaktu z babeczkami, zapisałam się na zajęcia aktywne 9 miesięcy....może któraś z was tam uczęszcza??

Będę się tu u Was udzielała.....i mam nadzieję, że nawiążemy fajne znajomości...

Pozdrawiam prosto z upalnego tarasiku:)

M.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przed pierwszą ciążą chodziłam tam na zajęcia - bardzo sobie chwalę zajęcia :) tylko nie wiem czy coś zrobili z klimatyzacją bo wcześniej jej nie mieli i jak była większa grupa to była tragedia oddychać się nie dało i dlatego ja musiałam zrezygnować z aktywnych 9 miesięcy bo było mi strasznie duszno :) a teraz mam zakaz nawet biegania więc i skakanie odpada... a szkoda :(
 
reklama
Witajcie !! Przyjmiecie do siebie kolejna mamę z Lublina ?? Nazywam się Sylwia jestem mamą przecudownego Kubusia który w sierpniu skończy 3 latka :)
 
Do góry