reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

reklama
Właśnie przeczytałam regulamin, że trzeba się tutaj przedstawić najpierw:-D, a więc tak jak pisałam na wątku głównym nazywam się Emila i mieszkam na Ponikwodzie Mam dwie córeczki, tak jak widać na suwaczkach :-). Nie pracuję, zajmuję się dziećmi w domu. Także mam duuuużo wolnego czasu:szok:.
 
Witam serdecznie !!!
To i ja się przedstawię.
Na imię mam Magda, mieszkam co prawda w Świdniku ale pracuję i większość znajomych mam w Lublinie :-)
Jestem mężatką od 3,5 roku a w okolicach 13 czerwca nasza rodzinka powiększy się o nową osóbkę :-D.

W tym tygodniu jestem na zwolnieniu w domciu ale generalnie jeszcze pracuję choć coraz bardziej mi się nie chce:-p.
 
Witam serdecznie !!!
To i ja się przedstawię.
Na imię mam Magda, mieszkam co prawda w Świdniku ale pracuję i większość znajomych mam w Lublinie :-)
Jestem mężatką od 3,5 roku a w okolicach 13 czerwca nasza rodzinka powiększy się o nową osóbkę :-D.

W tym tygodniu jestem na zwolnieniu w domciu ale generalnie jeszcze pracuję choć coraz bardziej mi się nie chce:-p.

Witaj....i zapraszamy częściej...
 
reklama
Witam
tak jak widac jestem już w zaawansowanej ciąży i czekam na moje maleństwo będzie to chłopiec :-) już nie mogę sie doczekać rodowita lublinianka os szerokie aktualnie pozdrawiam wszystkie mamusie z Lublina
 
Do góry