reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

reklama
czesc dziewczynki ;)
nazywam się Justa, jestem mamą 4,5 miesięcznego księcia Kubusia i od ponad 2 lat żoną ;) mam 26 lat, skończyłam studia na UM, mieszkam i pracuje w Lu,
chętnie Was mamusie poznam ;)
 
..jak już pisałam w wątku głównym mieszkam na osiedlu Szerokie ;)
przeprowadziliśmy sie tu niedawno i nie znam zbyt wielu osob, a chetnie chodziłabym na spacerki z lubelskimi mamusiami ;)

jestem zakochana w moich chłopakach-> wiekszym i mniejszym ;) Kubuś urodził sie w czerwcu w szpitalu przy ul. Staszica (opieka ok), aktualnie jesteśmy na etapie wprowadzania zupek i owoców, mój Bąbel jest gigantem, waży ponad 9 kg, a urodził sie tylko 2,9 ;) przez pierwsze 3 miesiące życia przybrał na wadze ponad 5 kg
kiedys pewnie dojrzejmy do decyzji o 2 dziecku,
własnie skonczył mi sie urlop macierzyński i z wielkim bólem w sercu wróciłam do pracy, nie przypuszczałam, ze bedzie tak ciężko.... ale jakos trzeba to przeżyć

mam nadzieje ze znajde tu dziewczyny mieszkające w poblizu i bedziemy mogły spotkać sie na spacerku i ploteczkach,
pozdrawiam wszystkie lubelanki ;)
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, mam 33 lata, mam 4 letnią córkę Asię, mieszkam pod Lublinem. Obecnie jestem w osmym tyg ciązy i czekam na dzidziusua, a najbardziej nie może się doczekać na niego Asia. Jestem mężatką od ponad 5 lat. Obecnie siedzę na zwolnieniu i mam trochę czasu żeby tu wejsc i poszperac, poczytać, normalnie to nie mam na to czasu, praca-dom-dziecko. Dobrze że mam rodziców pod ręką to zawsze pomogą jak trzeba przy opiece nad Asią. Chętnie Was mamuśki poznam.
Mamo kubulki wygląda na to, że mieszkamy niedaleko od siebie, bo ja mieszkam trzy przystanki dalej niż osiedle Szerokie.
 
reklama
Do góry