reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelanki o sobie !

Witam Lublinianki :)
Mam na imię Sylwia, jestem mamą 17-letniego syna, a obecnie w brzuszku noszę Fiśka/ę - 21tc. Mąż najwspanialszy na świecie (póki co ;-) ) - Michał. Mieszkamy w Lublinie na Porębie, a w przyszłym roku (mam nadzieję) już poza miastem :)
 
reklama
Witaj Sylwia, zapraszam na wątek główny. Widzę że spora różnica wieku między Twoimi dziećmi, pocieszę Cię że u mnie wynosi 14 i 16 lat ze starszymi braćmi i o dziwo wspólny język potrafiliśmy znaleźć;-):tak::-).
 
Ech Marta - widzisz jak to wyszło. Najpierw się nie można było zdecydować na drugie dzieciątko, a jak już przyszło co do czego to się okazało, że w moim wieku to nie takie proste, bo jak powiedział mój dr: "dzietność spada"! W końcu po długim czasie udało się :) Mam nadzieję, że się rodzeństwo dogada :)
 
Wiesz przecież że nadzieja umiera ostatnia;-):tak:, ja to tak z przypadku trochę, bo wróżka powiedziała ojcu, że ma 2 synów (co było prawdą) i że będzie miał jeszcze córkę. Mama urodziła mnie w wieku 39 lat.
 
Tylko pogratulować mamie, że się w końcu doczekała córci, której na pewno baaardzo chciała :)
Ja tak sobie myślę, że teraz to już za ciosem pójdę (skoro się już w końcu udało) i nie czekając zbyt długo na trzecie dziecko sobie pozwolę! A co! Żeby tylko się udało, bo u mnie w życiu to wszystko tak jakoś na przekór mnie się toczy :)
 
Witam Lublinianki :)
Mam na imię Sylwia, jestem mamą 17-letniego syna, a obecnie w brzuszku noszę Fiśka/ę - 21tc. Mąż najwspanialszy na świecie (póki co ;-) ) - Michał. Mieszkamy w Lublinie na Porębie, a w przyszłym roku (mam nadzieję) już poza miastem :)

Witaj i równiez zapraszamy na watek główny
 
reklama
Witam Lublinianki :)
Mam na imię Sylwia, jestem mamą 17-letniego syna, a obecnie w brzuszku noszę Fiśka/ę - 21tc. Mąż najwspanialszy na świecie (póki co ;-) ) - Michał. Mieszkamy w Lublinie na Porębie, a w przyszłym roku (mam nadzieję) już poza miastem :)

Witaj Sylwia na Naszym Forum!! Pisz udzielaj się a zobaczysz jak to wciąga!!!
Ja też jestem w ciąży, 26 tc.
 
Do góry