reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące

reklama
Czyli po tych krwawieniach Cię wypuścili ze szpitala? To i tak super, że dotrwałas do 39 tyg. Mi lekarz powiedział, ze już w 37 cc.
Ja nie leżałam w szpitalu. Po krwawieniu byłam na konsultacji u ginekologa Nie jechałam na IP. "Dotrwałam" to grubo powiedziane. Nic nie wskazywało na przedwczesny poród, tylko już pod koniec chodziłam do gina co tydzień żeby mieć kontrolę nad tym lożyskiem.
 
Hejka :)
My jeszcze w szpitalu, ale nic sie nie dzieje narazie. Pojuttze badanie ginekologiczne i usg, jezeli bedzie wszystko ok to do domu i modlic sie zeby chociaz do konca stycznia obeszlo sie bez krwotokow... Zaczelam tez miec glupia nadzieje ze to lozysko podejdzie chociaz troche do gory, bo bylo na tylnej scianie i przechodzi na przednia... Powoli jakby sie przesuwalo ale niestety przez szyjke... Szanse w zasadzie podobno zadne, ale nadzieja jakas jest
 
Hejka :)
My jeszcze w szpitalu, ale nic sie nie dzieje narazie. Pojuttze badanie ginekologiczne i usg, jezeli bedzie wszystko ok to do domu i modlic sie zeby chociaz do konca stycznia obeszlo sie bez krwotokow... Zaczelam tez miec glupia nadzieje ze to lozysko podejdzie chociaz troche do gory, bo bylo na tylnej scianie i przechodzi na przednia... Powoli jakby sie przesuwalo ale niestety przez szyjke... Szanse w zasadzie podobno zadne, ale nadzieja jakas jest
Trzymam kciuki. A co lekarze mówią w kwestii przesunięcia? I w ogóle w kwestii dalszego postępowania? Bo mój lekarz mówił, ze szanse do 32 tygodnia są. Przed Tobą największy wzrost macicy. Ja najbardziej zauważyłam skok w 30 tygodniu. Mam USG za tydzień i jeszcze nie tracę nadziei :)
 
Nadzieje zawsze warto miec :) u mnie lekarz wprost powiedzial ze szans na podniesienie raczej nie ma... Wiem tez ze skoro juz tak wczesnie pojawily sie krwawienia to musze sie modlic chociaz o 32 tydzien... A bardzo chce 34... Jezeli cudem wroce pojutrze do domu to bede bankowo totalnie plackiem lezec zeby nie kusic losu... Ale mam dziwne przeczucie ze zadzieje sie cos przez co zostane juz do rozwiazania... Najbardziej boje sie tylko tego ze nie bede mogla nawet na siku wstac
 
Nadzieje zawsze warto miec :) u mnie lekarz wprost powiedzial ze szans na podniesienie raczej nie ma... Wiem tez ze skoro juz tak wczesnie pojawily sie krwawienia to musze sie modlic chociaz o 32 tydzien... A bardzo chce 34... Jezeli cudem wroce pojutrze do domu to bede bankowo totalnie plackiem lezec zeby nie kusic losu... Ale mam dziwne przeczucie ze zadzieje sie cos przez co zostane juz do rozwiazania... Najbardziej boje sie tylko tego ze nie bede mogla nawet na siku wstac
Myśle, ze na siku będziesz mogła. Spokojnie. A gdyby teraz Cię wypuścili, to kiedy mają Cię ponownie położyć? Zakładając oczywiście, ze nic się niebedzie działo? A czy przed tym krwawieniem miałaś jakieś objawy, coś Cię bolało?
 
Jezeli pojawia sie krwotok to nie mozna nawet na siku przez kilka dni wstawac...u mnie nic nie mowia o polozeniu mnie jakby nic sie nie dzialo bo wiedza ze i tak tu zaraz wroce... Nie owijali w bawelne...
Krwawienie calkowicie bezbolesne, po prostu bylo plum i tyle... Jezeli takie krwawienie boli to juz jest zle bo moze to oznaczac np odklejenie lozyska... Teraz ciagle boli mnie podbrzusze ale to chyba od kregoslupa ciagnie przez to szpitalne lozko...
 
reklama
Jezeli pojawia sie krwotok to nie mozna nawet na siku przez kilka dni wstawac...u mnie nic nie mowia o polozeniu mnie jakby nic sie nie dzialo bo wiedza ze i tak tu zaraz wroce... Nie owijali w bawelne...
Krwawienie calkowicie bezbolesne, po prostu bylo plum i tyle... Jezeli takie krwawienie boli to juz jest zle bo moze to oznaczac np odklejenie lozyska... Teraz ciagle boli mnie podbrzusze ale to chyba od kregoslupa ciagnie przez to szpitalne lozko...
Bądź dobrej myśli. Tu się wszystko jeszcze może zadziac. Włącznie z podniesieniem się łożyska i porodem naturalnym :)
 
Do góry