reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

A to nasze łóżeczko.. Jak widzicie czeka już w "całości" :) Tylko wypiorę pościel i prześcieradełko przed porodem :)

P1050128.jpgP1050132.jpgP1050124.jpgP1050131.jpgP1050130.jpg
pencil.png
 
reklama
Ixi, bardzo ładny zestaw. Też bym chciała już przemeblować sypialnię i włożyć łóżeczko, ale niestety muszę z tym jeszcze trochę poczekać :-(.
 
Ixi - piękne łóżeczko :-) Nie wiem, czy przewijak planujesz używać tak jak jest na zdjęciu ale mi się ten pomysł podoba. Zastanawiałam się, gdzie mogę położyć swój, ponieważ komoda na której planowałam okazała się za wąska :-/ A już byłam sprawdzić czy u mnie takie ułożenie na łóżeczku się sprawdzi i chyba tak :-D Dziękuję za podpowiedź :-D
 
Dziękuje dziewczyny :)

Joanka
u nas nie ma miejsca na dodatkową komodę z przewijakiem, więc tylko taka opcja od początku wchodziła w gre..


Chciałabym mieć jakąś fajną komode na ciuszki dla małego.. :(
A ja będę je miała w swojej szafie... tyle rzeczy musiałam "na razie" wynieść do piwnicy, żeby zrobić na to miejsce..a część pod przewijakiem. Ale tam to takie rzeczy żeby "szybko" przebrać gdy się małemu np. uleje itd.
Zauważyłam, że wtedy nie ma czasu na szukanie ciuszków i oddalanie się od przewijaka (chyba, że to jakoś razem jest).

U mojej mamy komoda stoi obok przewijaka a i tak zanim by się coś znalazło.. jest tam tyle ubrań a nigdy jakoś nie ma tego czego się szuka w danej chwili.. mały nerwowy, zaczyna płakać, ja się spiesze, rozgrzebuje ciuchy.. ehh :) Dlatego kilka takich rzeczy na przebranie będę miała właśnie pod przewijakiem..
 
Ixidixi bardzo ładnie prezentuje się to łóżeczko i pościel :-) A przewijak ja używam, od początku, właśnie w ten sam sposób co na zdjęciu i to do tej pory tak przebieram moją, już prawie dwulatkę;-)
Łóżeczko dla juniora ma dojść w tym tygodniu i jak zdążę zrobić fotkę przed pójściem do szpitala to też się pochwalę.:tak:
 
u nas nie ma miejsca na dodatkową komodę z przewijakiem, więc tylko taka opcja od początku wchodziła w gre..

Ja nie wyobrażam sobie innego miejsca na przewijak :) A całe łóżeczko z pościelą słodziutkie :)
 
reklama
Dziś zadzwonił do mnie pan od mebelków, że czeka na przelew i jutro, najdalej pojutrze - wysyłają je do mnie!!!

Cudownie, bo już się bałam że nie zdążą :-)
 
Do góry