reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Amerie przepiękny ten pokoik...po prostu cudowny:)

Moj synek narazie nie będize miał tak cudownego pokoiku, jedynie kącik w naszej kawalerce, ale mam nadzieję, że kiedyś uda nam się stworzyć coś równie ślicznego.
 
reklama
Amerie sliczny pokoik, ta farba tez mnie zaciekawila :))) Ogolnie super pomysl!!!!

ixi kacik waszego szkraba tez przytulny....sliczna posciel :)
 
Farba jest z Dekorala i kolor nazywa się Niezapominajka i zapach niezapominajki :)
To są farby lateksowe i wszystkie pachną jakimś innym zapachem :)
c_big2345838.jpg
 
Amerie-fajowy pokoik,a jaki macie widok z okna to szok!!!:)

no i jestem mile zaskoczona bo własnie mi przyszły łózeczka z drewnostylu-2 tyg.przed czasem:)
oczywiscie oprócz tabliczek:)ale maja dosłac poczta.mąż skręci to wkleje fotki pokoiku.
brakuje nam juz tylko fotelikow samochodowych.
wacham sie miedzy graco a maxi-cosi cabrio.graco wydaja mi sie solidniejsze,ale sama juz nie wiem.. :(w testach wypadaja podobnie.graco słabiej za obsługe i pranie pokrowca.
 
ayla1...pisałam w innym wątku, że fotografuję (jeszcze) amatorsko.
To widok z wczoraj:
DSC05839.jpg

Oczywiście oprócz plusów są też minusy takiego widoku (np. brak sklepu w promieniu 7 km)....

A Ty pochwal się łóżeczkami jak skręcicie :)
pencil.png
 
faktycznie,przepieknie!!!tez amatorsko jestem fotografem.;)
i tez mamy piekna dzialke 30 km od krk,ale na razie wielki problem z wuzetka..za to widok na jezioro;)no ale poki co mozemy sobie tam postawic namiot albo pasc kozy;)
 
reklama
Do góry