reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Goosiek a w którym sklepie zamawiałaś mebelki? Ja się dziś dowiedziałam, że nie ma nas na liście do wysyłki w przeciągu następnych dwóch tygodni :-( Drewnostyl się nie wyrobił z zamówieniami...
 
reklama
Amerie, Rtyśka naprawde jestescie zadowolone z tych łożeczek Klups safari? bo ja chce zamowic to z zyrawka ale kurde jakos nie ma wielu opinni na temat tych lozeczek. A nikt ze znajomych nie ma
 
Violett odpisałam Ci w sumie na wątku zakupowym, ale może zdążę też tu napisać.
Łóżeczko mam rozłożone drugi tydzień, jak dla mnie jest ok. wiadomo że nie jest to takie prawdziwe drewno, ale mi od samego początku się te mebelki podobały a w sumie jak zobaczyłam cenę to pomyślałam że badziew, ale jak przyszło wszystko i mąż złożył to okazało się że całkiem solidne to jest.
 
Mi się podobało od samego początku, jest solidne ale jak każde sosnowe, nie jak bukowe. Ciesze się że kupiliśmy to, bo jest w dobrej cenie- ja kupiłam za 269 zł z bardzo fajnym materacem (nie te piankowe cienkie tylko gryka-kokos) Zamontowaliśmy do niego kółka (po 5zł) bo mamy mało miejsca i w dzień będzie stało wzdłuż ściany a w nocy chce mieć dziecko bliżej łóżka.
Obawiałam się że będą miękkie te barierki- ale nie są, paznokcia nie wbijesz jak w niektóre i nie odstają żadne drzazgi- jest dobrze wykończone. Chce kupić sobie jeszcze te plastikowe osłonki na boki bo podobno dzieci gryzą łóżeczka :) ale to już później bo może gryzaczki mu wystarczą. Podoba mi się kolor, jest takie inne niż te standardowe łóżeczka, rozkłada się je bardzo prosto, wszystko do siebie idealnie pasuje, widziałam opinie że drewno się kruszyło i odgniatało przy skręcaniu: Klupś Łóżeczko Safari - opinie, komentarze o produkcie ale ja się z tym w ogóle nie zgadzam. Nie wiem czy to jest kwestia tego że zaczęli robić już podróby tych mebelków i niektórzy nie kupili oryginału, wszystko na to wskazuje. Z żadną z negatywnych opinii się nie zgadzam! Ja zamawiałam w BEWIS i mam oryginalne opakowanie, instrukcje itp
 
Super, że wszystko jest ok z łóżeczkami, które wybrałyście :-) . Z tymi Klupsiami - to raczej kwestia szczęścia, jak robiliśmy zakupy z sklepie z dziecięcymi, to nam sprzedawczyni mówiła, że na Klupsie jednak bardzo dużo reklamacji jest.
 
reklama
Chyba pisałaś o tym jak ja się zastanawiałam czy kupować Klupś :)

I chyba 100 razy byłam w sklepie je oglądać zanim się zdecydowałam. Mój R. to się już załamywał bo sklep mamy przed blokiem i co przechodziliśmy to wchodziłam zapytać o to łóżeczko :) ostatecznie właśnie pozytywne opinie sprzedawców mnie przekonały. Mam nadzieję że nie zmienię zdania jak już zaczniemy łóżeczka używać :-)
 
Do góry