reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
Ixi piękny kącik...

swoją drogą mam taki sam przewijak i jak teraz popatrzyłam u Ciebie to mi się taki duży wydaje.
 
No i nasz nie do końca skończony, ale jednak Leosiowy kącik:
q (7).JPGq (6).JPGq (4).JPGq (9).JPGq (2).JPGq (1).JPG

Huśtawkę z FisherPrice dostałam od brata, i nie za bardzo umiem ją złożyć, więc czeka aż T. wróci z Niemiec :)
 
Ixi pięknie się prezentuje łóżeczko, ja mam oddzielną komode na ciuszki maluszka ale jest ona bardzo duza wiec napewno wszytsko sie ladnie zmiesci i nie bedzie poupychane zebym nie mogla czegos znalesc, ale mysle ze i tak pare ciuszkow bedzie gdzies lezalo na wierzchu wlasnie po to zeby szybko wziasc :) No i komoda jest za wysoka zebym mola polozyc na nim przewijak wiec bedzie tak jak u Ciebie :)

Amerie rewelacyjnie wyglada pokoik, normalnie bosko :)
 
Pokoik miał nawiązywać do stumilowego lasu, i chyba się udało.
Wszystko poza drzewem robił mój mąż, drzewo to naklejka przymocowana za pomocą kleju do tapet....jeszcze dużo rzeczy brakuje, ale i tak jest fajnie :)

I co najlepsze, ta niebieska farba ma zapach niezapominajek, więc jak się wchodzi do pokoiku to czuć kwiaty a nie świeżą farbę :D
 
Amerie własnie miałam pytać czy ta trawa to malowana. Cudnie! Gratulować tylko takiego meża.
Swoją drogą bardzo fajny pomysł z tymi malunkami.
 
reklama
Do góry