reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
A ja widziałam taką na allegro w króliczki hehe super była i takie delikatne kolrki miała!!;-)
Ale mam do was pytanie bo większość łóżeczek turystycznych nie ma regulowanych materacy,co sądzicie o tych zwykłych bez regulowania???
 
Kupiłam dziś łóżeczko, to: KLUPŚ RADEK VII i jestem bardzo zadowolona, solidnie wygląda...tak...he he bogato :-D
I ten materac co był razem w komplecie też taki 'solidny' Kokos-pianka-gryka :-)
Już się nie mogę doczekać żeby pościel przymierzyć do niego ... ;-)
Bo ten kolor TEAK jest taki ciutkę czerwonisty to myślę że będzie super pasować do niego ta różowa pościel ;-)
Aaa no i pościel do wózka dziś przyszła ... też śliczna, polecam jakby coś :rofl2:
POŚCIEL DO WÓZKA Z HAFTOWANĄ ZŁOTĄ ŻYRAFKĄ (1157568977) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • k1.jpg
    k1.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 53
fajna ta pościel dobrze,że zakup udany Kami ;-)

Nio udane :tak:
Ale co się Tomek nasłuchał to nasłuchał, ale i tak Mi się podoba wszystko hi hi
-jestem nie znośna :zawstydzona/y::-D

Jeszcze TYLKO jakiś śpiworek muszę kupić i 2 smoczki (tylko nie wiem czy aventu czy tommee tippee-bardziej te drugie mnie przekonują) i to będzie wszyściutko :-)
 
już a ja dopiero zaczynam popadać w szał zakupów!!!Dobra jeszcze was dogonie,a Kami na allegro jest cudny śpiworek za 50zł chyba z tego co mój marcin czytał!!
Hmmm smoczki ja wybieram po kształcie nie będę kupywała tych dużych tylko te przypominające brodawke ,żeby dzidzia umiała ciumciać sobie i zgryz też żeby nie był pokaleczony (wysunięty) w przyszłości!!!
A powiedzcie jeśli jest noworodek to butelka pierwsza ile powinna mieć 500ml czy 300ml,drażni mnie to bo kupiłam jedną już 300ml ale wiem od mamy,ze taka sie przydaje na dlugo do picia itd.co sadzicie o tych 500ml od kiedy ,a może od razu kupić chociaż zamierzam karmić piersią!!Troche nie w tym temacie ale odpowiedzi by można było do zakupów;-)żeby zamieszania nie było!!
 
Ostatnia edycja:
*Śpiworka szukam ciągle na allegro :-)
Chyba z 10 aukcji licytuję, no bo co jeden to ładniejszy, gorzej by było jakbym wszystkie wygrała ha ha :-D
Ale mam wszystko pod kontrolą ...

*Butelki, ja kupiłam 2 150 ml i 1 250 ml...
Taka duża to na dłużej starczy, ale przez pierwsze 2-3 miesiące dzidzi z reguły nie wypija więcej niż 150 ml, a ta wielka butla przy takim maleństwie śmiesznie wygląda ;-)

*Czyli jakie smoczki polecacie te takie raczej okrągłe jak ma np. Avent czy takie lekko rozpłaszczone np. Tommee Tippee !!??
 
Ostatnia edycja:
kami ja bym radzila zebys nie dawala smoczka, arie od urodzenia nie dawalam smoczka i teraz drugie dziecko przyjdzie na swait i tez nie dam smoczka, zeby miec spokoju? :) napisalam juz o tym smoka w poscie zakupu dla mam i maluszka
 
reklama
Nikusia a ja się z Tobą nie zgadzam.Jeżeli dziecko ma mega potrzebe ssania to będzie nieustannie wisiało na mamy cycu.Wiem to z doświadczenia z córą.A weźmy pod uwagę fakt,że nie zawsze jest możliwe leżenie z dzidziolem po pół dnia,aby on jedynie bawił się tym cycem.Więc niejednokrotnie smoczek jest wybawieniem i nie widzę w nim nic złego.Moja córeczka z cycem latała do dwóch latek,później jedynie do usypiania jej służył.Odstawiła go praktycznie sama bez cyrków.Ma 4 latka śliczne zdrowe i proste ząbki.
Używaliśmy canpola albo nuka.W sumie wiele przerobiliśmy zanim jej dopasowaliśmy.
 
Do góry