reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

Jesli chodziłozeczko to narazie mam po Ariadnej, i mam jeszcze lozeczko turystyczne polecam na podroz czy do jakiejs rodzinny wyjazd :) w ogrodku zostawialam turystyczne a mala spokojnie bawila z zabawkami a ja mialam troche odpaczynku, i polecam posciel do wozka tez sie przyda na zime w wozku tym bedzie cieplej. Posciel kupie nowy dla drugi dzidzi tylko nie wiem jaki kolor wybrac bo mam rozowy a tak pomyslalam ze moze wezme kremowy albo zolty.
 
reklama
My zdecydowaliśmy się na drewniane łóżeczko, zastanawiamy się jeszcze czy kupić takie zwykłe czy z bujaczkiem. Z jednej strony takie łóżeczko z funkcją kołyski to fajna sprawa. Tylko co będzie jak się dziecko przyzwyczai i nie będzie chciało zasnąć bez bujania? Nie jest to jakiś straszny problem, ale jednak. A Wy jak myślicie?:-)
 
hej Dziewczyny!ja mam podwójny dylemat,bo bliźniaki.
10 lat temu dla córeczki miałam drewniane łóżeczko.musialam czesciowo ochraniacze wydobywac przez szczebelki zeby małą w nocy widziec czy potrzymac za raczke,włozyc smoczek itd.i dalej juz efekt domino.przewracała sie i waliła łebkiem o te szczebelki...
dla bliźniakow wezme chyba turystyczne ale graco,bo te inne tak jakoś licho wyglądają.
moja kolezanka uzywa graco i jest b.zadowolona.jej mała ma teraz rok i wyjeła podwieszane łozeczko dla nimowlaków,a z graco zrobil sie kojec w którym mała śpi i bywa w ciągu dnia.
nie wiem tylko czy do takiego turystycznego idzie materac czy nie...

28hoeur.jpg
 
Ostatnia edycja:
ayla1, ja czytalam, ze ten materacyk co daja do turystycznych lozeczek jest za cieniutki, zeby dzidzia spala caly czas na nim i lepiej zalozyc normalny, tylko jak kupicie wysoki, to moze na tej podwieszce byc troszke za wysoko.. widzialam w internecie gdzies turystyczne z taka klapka z boku otwierana, ze jak dziecko jest nizej to mozna do niego zagladac.. ale nie pamietam jakiej firmy, w kazdym razie jak ogladalam je w sklepie to rzeczywiscie graco wygladalo najbardziej stabilnie, a tak z ciekawosci, to wasze dzidzie beda mialy osobne lozeczka?
 
ayla1, ja czytalam, ze ten materacyk co daja do turystycznych lozeczek jest za cieniutki, zeby dzidzia spala caly czas na nim i lepiej zalozyc normalny, tylko jak kupicie wysoki, to moze na tej podwieszce byc troszke za wysoko.. widzialam w internecie gdzies turystyczne z taka klapka z boku otwierana, ze jak dziecko jest nizej to mozna do niego zagladac.. ale nie pamietam jakiej firmy, w kazdym razie jak ogladalam je w sklepie to rzeczywiscie graco wygladalo najbardziej stabilnie, a tak z ciekawosci, to wasze dzidzie beda mialy osobne lozeczka?

no chyba niestety tak.wspólna bedzie tylko wanienka i poniekąd wózek :) a i dzieki za info.
 
Przede mną też jest kupno łózeczek. Znajomi którzy mieli bliźniaki mają nam odsprzedać ale sa podobno mniejsze niż standardowe bo były robione na wymiar więc nie mogę narazie kupowac ani materacyków ani innych rzeczy bez wymiarów.
A to turystyczne bardzo ładne, kiedyś sama nad takimi się zastanawiałam ale w rezultacie wygrały tradycyjne.
 
Sliczne te lozeczka szkoda ze wczesniej nie zauwazylam tego watku bym tam kupila a tak z ikei zwykle brazowe drewniane

Fajnie że Ci się podoba =)
W poniedziałek jadę do Częstochowy po: Radek Klupś VII z szufladą, znalazłam na allegro razem z szufladą i materacykiem kokos-pianka-gryka za 399zł, baaardzo przystępna cena-bo wszędzie są za 450 z szufladą i to bez materaca ;)
http://allegro.pl/item1156994221_klups_lozeczko_radek_vii_teak_szufl_mat_g_k.html

Aaaaa muszę się pochwalić że pościel już do mnie przyszła, śliczna, i gatunkowo też wydaję mi się być bardzo dobra, zobaczymy po praniu ;)

http://allegro.pl/item1150700761_14ele_posciel_hafty_z_szyfonem_90x120_milpol.html
Wstępnie mogę powiedzieć że naprawdę polecam pościel firmy MILPOL ;)
 

Załączniki

  • serce_roz_moskitiera_otwarta.jpg
    serce_roz_moskitiera_otwarta.jpg
    71,2 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Witam, bo jestem po raz pierwszy na tym forum. Mam pytanie: a jaka powinna być pościel dla półrocznego lub 1- rocznego maluszka? Najlepiej, żeby była w 100% z bawełny? A jak np. wybierze się z kory, czy nie będzie zbyt "szczypiąca" dla dziecka?
 
reklama
witaj ewa wydaje mi sie ,ze kora nie jest zla ale dla starszych dzieci 6miesiecznych 1rocznych ale dla noworodkow odpada chociaz zalezy wszstko od dziecka skory czy nie bedzie mu sie buzka obcierala trzeba sprubowac
 
Do góry