reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

no ja rozumiem, po prostu mysle ze niektore rzeczy sa za bardzo przereklamowane, moze mam takie podejscie, bo za duzo sie w sobote nasluchalam na temat materacy. Kupilismy w sredniej cenie, ale moim zdaniem bardzo dobrej jakosci. Sprezynowy z kokosowym wkladem, a dodatkowo kazda sprezyna w osobnej kieszeni. Dla dziecka tez nie mam zamiaru kupic zwyklej gąbki, mimo tego ze ja na takiej spalam i zyje. Teraz tylko pytanie czy porządny znaczy z najwyzszej polki.
 
reklama
Wlasnie o tym sprezynowym tez slyszalam dobre opinie, mysle ze ostatecznie zdecydujemy sie podczas zakupu. Ile zaplaciliscie?
 
zaplacilismy 600 zl w JYSKu, na promocji jest teraz z 700 chyba.. albo cos kolo tego. Byl tez zwykly sprezynowy z kokosem tez na promocji za 500, ale podobno jak sprezyny sa w osobnych kieszeniach to calkiem inaczej sie uklada, bo tak jak np miedzy mna a moim P. jest roznica 30 kg, to bym sie mogla staczac na jego strone, a tak to kazda sprezyna chodzi osobno. Najlepiej to sie przejechac i polezec na kazdym, tam maja wg mnie duzy wybor i ceny tez nie najgorsze, tym bardziej jak teraz sa promocje.
 
jak pojechalam w sobote po materac do lozka sypialnianego to mi oczy z orbit wyszly jak zobaczylam materace po 1700 zl, wlasnie te 'lateksowe'. I ze niby takie drogie bo są antybakteryjne

My rok temu kupiliśmy sobie materac za 1500 PLN i nie uważam, że to była wygórowana cena. Były w sklepie takie i za drugie tyle. Miałam kiedyś taki tańszy i bardzo szybko stracił swoje "właściwości" w efekcie trzeba było za chwilę wymieniać na nowy.
Nasz jest na zamówienie i jak na razie, po roku, nie widać na nim śladów użytkowania przez dwie osoby o wspólnej wadze ponad 150 kg.
 
Dziewczyny potrzebuję szybkiej pomocy !!!
Zamawiam właśnie pościel, i wybrałam taką:
serce_roz_moskitiera_otwarta.jpg
i na niej wybrałam takiego misia:
bez
I taki sam będzie na śpiworku:
spiworek.jpg
Ale na pościeli do wózka będzie taki:
bezbez

I MOJE PYTANIE JEST TAKIE:
JAKIEGO MISIA WZIĄŚĆ NA KOCYKU (no bo kocyka będę używać i wózku i w łóżeczku) !?
1. 1a.JPG
czy
2. 2a.JPG

WIEM ŻE MOŻE TO GŁUPOTA ALE PROSZĘ POMÓŻCIE, JA TAK PRZYWIĄZUJĘ UWAGĘ DO SZCZEGÓŁÓW I NIE UMIEM SIĘ ZDECYDOWAĆ :-(
 

Załączniki

  • serce_roz_moskitiera_ochraniacz.jpg
    serce_roz_moskitiera_ochraniacz.jpg
    53,1 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry