reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Och, zapomniałam sie przedstwawic blizej...:-p ...jestem tu juz troszke... ale nie pisalam o sobie, wiec juz pisze...:-D

15 lipca skoncze 28 lat, mam na imię Ania, z moim mezulkiem jestesmy razem od początku 2001 roku - wiec 7 roczek leci...:-):-) a malzenstwem jestesmy od wrzesnia 2007:-)

O malenstwo staralismy sie od poczatku tego roku, udalo sie za II-gim razem:-D, w lutym. To nasze pierwsze dzidzi:-D i jestesmy baaaaaarrdzo szczesliwi...

No i to chyba tyle, ku przedstawieniu sie:-D
 
reklama
Witam serdecznie :)
Jaka ja nieokrzesana, nie przedstawiłam się .

Mam na imię Grazyna i jeszcze :) 26 lat. Urodziłam się 31 grudnia 1980r. Mężatką jestem prawie 7 lat. Spodziewamy się pierwszego Dzidzi i bardzo się martwię czy dam sobie radę. DZidzi poczeła się za pierwszym "strzałem" ;) przez co jestem bardzo szczęsliwa, ale czasem się zastanawiam czy nie za łatwo. Małżonek stara się bardzo, jest cierpliwy, znosi moje wszytkie humorki, ataki zazdrości ;) Jestem panikarą ale daje sobie rade ;)
Cieszę się rónież że trafiłam tutaj i że zawsze mogę zadać pytanie ;)
 
No witam WAS,ze ja nic nie wiedziałam ze tu sobie klikacie o sobie Mamuski:eek:

A wiec napisze pare słów o sobie.

Mam na imie Monika ,urodziłam sie 2.06.1984 w Bydgoszczy i tez tu mieszkam i pracuje (obecnie jestem juz na zwolnieniu chorobowym).

Jesteśmy z Robertem parą i mieszkamy razem od 2 lat.O dzidzie staralismy sie ponad rok czasu,aż wkońcu pojechalismy w na początku lutego do Karpacza na narty,no i relaks odpreżenie zrobiło swoje.I takim sposobem nosze w sobie juz 23 tygodnie małego JUNIORA.

Buziaczki dla Was wszytskich i miło pogadać tu o sobie,a na listopadowym o dzidzi.:-):-):-):-)
 
Kochane chętnie bym wstawiła wam zdjecia ,lecz nie mam pojecia jak je wrzucic z dysku tu na forum,poza tym one sa strasznie duze:confused:a chetnie bym sie wam

pokazała....:ninja2::ninja2:
 
reklama
Do góry