reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Marthusiu jak dawno Cie nie widzialam!!! Inaczej Cie poamietam!!! Ale sliczna mamusia z Ciebie i niech Wojtek zaluje ze was olal !!!!!!!!!!!
Marthusiu a czy pisalas juz swoje dane do Misi wedlug schematu do nowej listy???
 
reklama
jeszcze niczego nie pisalam, musze sie na poczatek troszke tutaj zorientowac, zebym w ogole wiedziala, co mam napüisac.
 
cześć Jolie, mam wrażenie że skądś znam i Ciebie i Twojego męża :tak: Ja to rodowita wrocławianka ;-) ale wątpię byśmy się kiedykolwiek spotkały ;-) Jesteś strasznie sympatyczną kobitką!

Marthusiu ale z Ciebie śliczna zła dziewczynka :tak: pisz co u Was, jak się czujesz... buziaczki!
 
hmmm...może kiedyś sie poznałyśmy? Kto wie? Może coś nazwisko podpowie, rodowe - Biczel, po mężu - Rypińska. A ostatnio we Wrocławiu byliśmy, jak mąż grał w Rurze z Kasią Rościńską.
 
A i dziękuję za komplement, tak mi jakoś sie miło zrobiło.
Do "zobaczenia" za jakiś tydzień, bo jutro rano wyjeżdżam do Szczecina, a później zahaczę o Wałbrzych. A we Wrocku jutro spędzę na dworcu 1,5 godziny, czekając na pociąg :) pewnie skończy się na czekaniu w Mc Donald's
 
Ilka, Marthusia, Women choć rózne sytuacje Was spotkały, to wszystkie bardzo bolesne i dlatego muszę napisać,że jesteście bardzo dzielne, podziwiam Was. Trzymajcie się cieplutko!!!
 
reklama
Marthusiaty nie grzeczna dziewczynko;-) masz fajniutkiego bobaska:tak: i gratuluje następnej córci :-)
malinais dziękuje za miłe słowa.
Women23 ja Ciebie bardzo podziwiam, jesteś silną kobitką, to jak sobie sama ze wszystkim radzisz! Tylko pogratulować
Women23, Marthusia nie jesteście same macie w brzuszkach swoje maleństwa:tak:
buziaczki ,

w ogóle fajne z Was (wszystkie kobitki) fajnie się z Wami pisze.
 
Do góry