reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Szczerze to się zdziwiłam ze można w sklepie stacjonarnym wynegocjować rabat . Myślałam, ze te ceny są jakos sztywne tak jak w ich sklepie internetowym, ale jak zaczęłam coś przebąkiwać czy oni tez mają takie promocje jak są czasami na stronie to gościu od razu wypalił, ze jak weźmiemy zestaw to cenę możemy negocjować
 
Szczerze to się zdziwiłam ze można w sklepie stacjonarnym wynegocjować rabat . Myślałam, ze te ceny są jakos sztywne tak jak w ich sklepie internetowym, ale jak zaczęłam coś przebąkiwać czy oni tez mają takie promocje jak są czasami na stronie to gościu od razu wypalił, ze jak weźmiemy zestaw to cenę możemy negocjować
Można, można .
Nam tez udało się urwać 900 zł na wszystkim 😉 a wzięliśmy wózek i fotelik z bazą obrotową tej samej marki 😉
 
No właśnie podobno w innych krajach kobiety są szczepione z automatu a u nas trzeba zdecydować samemu i w razie czego szczepionkę sobie kupić. To w związku z tym, że jest duży wzrost zachorowań u małych dzieci, które jeszcze nie są na to zaszczepione i matka przekazuje przeciwciała :oo:
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Dawno się nie odzywałam, bo u nas bez zmian, powoli kompletujemy wyprawkę. Jesteśmy w 25 tyg 🥰 Jakiś czas temu dostałam skierowanie do położnej od lekarza. Chodzicie na spotkania z położną? Jak to wygląda u Was? Wiem jedynie, że w trzecim trymestrze warto chodzić na ktg.
 
Do góry